- Ne haragudj, de nem hiszem el hogy nem képes egy rohadt szót szólni.. inkább elbassza az életét, hol ott segíteni akarunk neki. De nem ő teszi a hülyét, a képembe poénkodik és akkor csak álljak bambán és nézzek ki a fejemből, hogy mi a faszom van. Komolyan eldobom az agyam. Találkoztam amunkám során, fiatalokkal, de ők azért vitték valamire és az egyik 17 éves kis srác akit tavaly engedtek ki a javítóból az most fejezi be a szakközepet és jár a pártfogójához, tisztességesen. Nem értem, hogy Sebastian miért akarja elbaszni az életét. - Mondtam Zoénak, még mindig Kiabálva, és eszembe jutott amikor a saját testvéremet csukattam le és most tölti a második évét a fegyházban és még van 1 éve.... Nem akarok úgy járni mint 2 éve a nagy akció soránmikor ez kiderült. Nem... - Nem te fogod, megmondani nekem, hogy ki mit érdemel meg amúgy meg bent marad Sebastian, mert az ügyészség vizsgálni fogja a tetteit, és tárgyalásra fog sor kerülni, hogyha nem változtat a viselkedésén. A jelentést még ma meg kell írnom tehát csöpp esély, van neki, de minimum holnap egy óráig le kell adjam a papírt... Érted mit mondok? Nathanielt, meg azért engedtük ki mert valaki letett neki óvadékot. Az illető, a Ravenwood nevet hagyta magamögött.. és a Darwin lánynak is ő tette le. - Ennyit mondtam még mindig idegesen. - Haragudj,gyűlölj nem érdekel.. te meg egy kislány vagy aki nem tud semmit ezekről a dolgokról tettekről.. láttál már meghalni ember? Vagy tartóztattál le olyat akit nem akartál? Naphosszakat fent lenned? Nem mert te csak tanulsz és bulizol... A nagybetűs élet ez kislányom és törödj bele. Ez, a világ rendje... Vagy bele bukunk vagy nem. Ne te mondd meg nekem, hogy el vagyunk puhulva, a fejünket 24 óra alatt 12xszer mossák meg. Mi a fenéért, nem tezsi meg senki ezt. Vagy miért kell kiállni olyanért, akit nem ismerünk. Ide figyelj végig jártattam a lábamat, az ügyészségen, a rendőrkapitány fejével is beszéltem és ezt kaptam, hogy vagy teszek ellene valamit vagy fogjam a cuccom és elbúcsúzhatok. Ide figyelj Zoé, én megtettem mindent Sebastian ügyében és a többiekében, és gyűlölöm ha nem az van amit én akarok... - Kiabáltam a lányra, majd egyszer csak megcsörrent az irodában a telefon.
- Haver, gyere beszélni akarnak veled.. - Remek, csaptam le az ajtót és köszönés nélkül viharoztam ki, az irodából és haladtam a fogda felé ahol Brendon, és Sebastian maradt, Tom is ott volt mellettem már, látta hogy ideges vagyok inkább befogta a száját.
- Na fiúk melyikőtök akar beszélni.
- Én, nem erőszakoltam meg senkit. Nem tettem semmit. Ki engednének végre? Már kurvára elegem van ebből a rohadt helyből, olyan ez mint a kernel..
- Mert ez az.. Na mondtok még ma valamit vagy feleslegesen jöttem ide? - Kérdeztem erőteljes rideg hangon.
- Haver, gyere beszélni akarnak veled.. - Remek, csaptam le az ajtót és köszönés nélkül viharoztam ki, az irodából és haladtam a fogda felé ahol Brendon, és Sebastian maradt, Tom is ott volt mellettem már, látta hogy ideges vagyok inkább befogta a száját.
- Na fiúk melyikőtök akar beszélni.
- Én, nem erőszakoltam meg senkit. Nem tettem semmit. Ki engednének végre? Már kurvára elegem van ebből a rohadt helyből, olyan ez mint a kernel..
- Mert ez az.. Na mondtok még ma valamit vagy feleslegesen jöttem ide? - Kérdeztem erőteljes rideg hangon.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése