2010. november 2., kedd

Sebastian

Tim

- Szerintem vicces vagyok. - Szögeztem le Zoenak. Hülye kurva ,még ,hogy nem vagyok vicces. Na ezek sokáig játszanak még? Nem baj tökéletes helyem van nekem is a napágyra támaszkodva.
- Nate verd szét a fejét. - Bíztattam ,de nem igazán figyeltem rájuk. Hát verjék csak szét egymást. Minden férfinek egyszer az életébe minimum kell mennie ilyenért a sürgősségire. Ha meg nem, hát akkor nem igazi pasi. Oké, Illa ,Zoe mindenki segít őket leállítani én meg állok mint aki jól végezte dolgát. De minek álljak közéjük? Nekem semmi közzöm ehhez az egészhez. Csinálja csak fel, megérdemelte. Nate meg hát most Istenem, ő kezdte, ő baja. Miért én szívjak helyette? Azt a ezt a reccsenést még én is hallottam ,pedig tök messze állok.
- Fejezzétek be. - Szóltam oda higgadtan ,de csak arra eszméltem ,hogy ez a baromarc nekem esik. Kiütötte a szememet, hát rohadjon meg. Na jó nem tudja még ,hogy erősebb vagyok kicsit piásan? Hát engem ő csak ne üssön meg.
- A rohadt anyádat. - Kezdtem püfölni ,ahol értem. Esélye sem volt. Pedig illene tudnia verekednie ,mivel rendőr. Hopsz egy beletérdelés a középsőjébe ,hopsz egy bazi nagy ütés a gyomrába, hopp még egy. A hülye fejét se hagyjuk.
- Megütöttél? Visszakapod. - Ütöttem ,rúgtam ahol csak értem. Vérzett az orra, vérzett a szája ,szeme feldagadva ,de tuti az enyém is. És a csávó totál falfehér volt. Nem ám meghal nekem. Az nem ér ,nem baj üssük még. Egyszer csak arra eszméltem ,hogy valaki leránt a csáveszről és a földre lök. Ha én egyszer beindulok. Hogy jön ő ahhoz ,hogy engem megüt ,mikor semmit sem csináltam?

- Most mi van? Ő kezdte. - Keménykedtem. Mondom közveszélyes vagyok ha beindulok ,ki sem néznék belőlem milyen erős is tudok lenni. De nagyon fel kell dühíteni és a fájdalom egyik legjobb módszer. Éppen csak álltam és figyelte ,hogy sajnálgatják Christ. szerintem tökéletesen megérdemelte. Nate adagját is megadtam neki. Habár még tuti kap tőle. Meg tőlem is. Egyszer csak azt éreztem ,hogy valami nekicsapódik hátamnak és pofára estem.
- Ááááá..... - Ez ráment a lábamra. azt a rohadt, azt a rohadt, azt a rohadt. Milyen barom ökör állat akar meghalni. Kész vágják le a lábam. Megőrülök ez nagyon fáj. Istenem. Ezt mért kellett. Komolyan még a könnyeim is kijöttek. Tolasson már vissza. Vagy csináljon valamit. Rajta van a lábamon ez a fos.
- Csináljatok már valamit. - Szűrtem ki fogaim között. Hát komolyan most levághatnák...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése