Tim
- Egyébként is ha nem dugtatok volna Zoeval akkor nem tudott volna mit pletykálni. - Vágtam rá Chris vádjára. Komolyan idegbeteg ez a csávó. A parton is a semmiért nekem ugrott. Zárt osztályos vadbarom. Néztem ahogy Nate nekiugrik ,jól van jól tette. Ránéztem Illára. Na ez meg nehogy nekiálljon bőgni itt nekem.
- Illa. - Vetettem neki oda parancsoló hangon.. ne legyen szánalmas mert akkor kicsire veszik. - Nate üsd ,üsd üsd.. - Szurkoltam a srácnak ,de jó ,hogy üti. Én is elintéztem ,most Nate is. Remek napja lehet.
- Nem vagy terhes? Nem vagy terhes? Te idióta vadbarom. Mi az ,hogy nem vagy terhes? - Hát én ezt is most ütöm agyon. Ő miatta vagyok is. vagyis. Tényleg itt van Brendon.
- Brendon gyere csak ide. Had súgjak valamit. - Mondtam egész barátságos hangon. Mivel én a gipsz miatt nem tudok odamenni ezért ő jön a kivégzésére...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése