2010. október 17., vasárnap

Brendon

- Te csak ne  helyeselj, Block... - Mondtam a lánynak, majd mefogtam a derekát és úgy mentünk oda a többiekhez, majd eltávolódtam a lánytól és Sebastianhoz mentem.
Közöltem vele hogy Belezúgtam az unokahúgába aki tökéletesen mögöttem volt. Hogy került oda? Nem hiszem el.. Hápogtam és dadogni kezdtem ..
- Égés? Haver ne máár... - Néztem Massiere és kaccsintottam. - Majd beszélünk. - Mondtam a lánynnak, majd Timhez léptem. - Most mi van? Kimondtam tessék.. ettől még nem állt fejetetjére a világ. Sebastian, figyelj.. attól még ugyanúgy megyek csajozni, mert nem vagyunk összenőve és együtt még. És kimondta, hogy hűséges leszek hozzá ha össze is jönnénk. - Na előjött a bunkó Bred. De gondolom Tim úgyis leszarja. Unokahugát mrgalázzuk höhö... Gondoltam magamban.
- Ami pedig a csajt illeti, mi van hogyha csak arra kell, hogy szórakozzak kedvemre és nem érdekelnek az érzelmei? - Suttogtam Timnek, hogy ne hallha senki.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése