2010. október 17., vasárnap

Massie

Mess

- Tudjuk ,hogy barom vagy. - Helyeseltem mosolyogva. Istenem vegyem már le ezt a hülye mosolygást. De nem megy. Komolyan nem vagyok önmagam. De most tényleg. nem lehet ,hogy szerelmes lennék. - Tim? Hát én nem tudom. - Gondolkodtam hangosan. - Oké mond. De el ne felejtsd. Nem sokszor történik még ilyen veled. - Mosolyogtam a srácra. Tényleg az a kedvenc játéka ,hogy enge idegesítsen. Remek. Fantasztikus muri lehet. Kár ,hogy én nem tudom kipróbálni.

- Ne zavartasd magad, de itt állok mögötted. - Pirultam el, mikor Bred, hát érdekes dolgot mondott Timnek.
- Haver, ez aztán a kurva nagy égés. - Vetette oda neki Tim. - Ja ez a tiéd. - Rúgta nekem oda a bőröndöt ,de jelen pillanatban Bred szavai csengtek fülembe és az se érdekelt ,hogy megvan az egyik bőröndöm...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése