Na jó ennek semmi értelme, megmártóztam és láttam, hogy Massie, befutott az erdőbe. Hát ez kész röhej. Lehányták istenem ruhát cserél. Hja nem tud mert bedobták a vízbe. Megcsóváltam a fejemet, majd utána futottam.
- Massie, Massie állj meg... - Kiabáltam a lány után majd ugálgattam a gallyakon át. Most istenem komolyan ennek is az erdőbe kell futni? Nőőők... mennének a vízbe. Láttam, hogy elesik én csak odafutottam és pont elkaptam mielőtt eltaknyolt volna.
- Kérlek, nyugodj meg. Nem bántalak, nem röhöglek ki ne hisztizzél... - Öleltem magamhoz, és nyugtattam az ölelésemmel. A hátát simogatni kezdtem, majd ami rajtam volt kabátom, amit kértem az egyik férfitől és ráadásul bőr volt és jól állt rajtam odaadtam Massienek, de előtte levettük a pólóját. - Ezt. Reggel kimossuk és minden rendben lesz. Ezt vedd magadra nehogy megfázz. - Adtam rá a kabátot és gomboltam be. kerestem a farmeremben zsebkendőt találtam is és odaadtam a lánynak.
- Figyelj, nem dorgálom le a fejedet. De ok.- Okozat. Stílus maga az ember vállalni kell a következményeket, és ez most rossz helyen rossz tréfa volt. jelenleg. Se élelem. Se ruha. Se ággy magunk vagyunk próbáljunk meg normális emberek módjára viselkedni. Legalább addig bírd ki ezt a helyzetet, amíg itt vagyunk. Jó? - Kértem a lányt nyugodt barátságos megértp hangon amit ritkán mutatok meg és csak a barátaim tudják, hogy ez vagyok én. Na igen. Néztem a két szemébe, mélyen babonásan, majd az ajkam közeledni kezdett és megcsókoltam, de észbe kaptam és elkapam az ajkam mielőtt megint megtörténne ami a hálóban.
- Ne haragudj. - Mondtam enyhe mosollyal a lánynnak.- Visszamegyünk a többiekhez?- Kérdeztem kedvesen, majd fel álltam és nyújtottam a kezemet.
- Massie, Massie állj meg... - Kiabáltam a lány után majd ugálgattam a gallyakon át. Most istenem komolyan ennek is az erdőbe kell futni? Nőőők... mennének a vízbe. Láttam, hogy elesik én csak odafutottam és pont elkaptam mielőtt eltaknyolt volna.
- Kérlek, nyugodj meg. Nem bántalak, nem röhöglek ki ne hisztizzél... - Öleltem magamhoz, és nyugtattam az ölelésemmel. A hátát simogatni kezdtem, majd ami rajtam volt kabátom, amit kértem az egyik férfitől és ráadásul bőr volt és jól állt rajtam odaadtam Massienek, de előtte levettük a pólóját. - Ezt. Reggel kimossuk és minden rendben lesz. Ezt vedd magadra nehogy megfázz. - Adtam rá a kabátot és gomboltam be. kerestem a farmeremben zsebkendőt találtam is és odaadtam a lánynak.
- Figyelj, nem dorgálom le a fejedet. De ok.- Okozat. Stílus maga az ember vállalni kell a következményeket, és ez most rossz helyen rossz tréfa volt. jelenleg. Se élelem. Se ruha. Se ággy magunk vagyunk próbáljunk meg normális emberek módjára viselkedni. Legalább addig bírd ki ezt a helyzetet, amíg itt vagyunk. Jó? - Kértem a lányt nyugodt barátságos megértp hangon amit ritkán mutatok meg és csak a barátaim tudják, hogy ez vagyok én. Na igen. Néztem a két szemébe, mélyen babonásan, majd az ajkam közeledni kezdett és megcsókoltam, de észbe kaptam és elkapam az ajkam mielőtt megint megtörténne ami a hálóban.
- Ne haragudj. - Mondtam enyhe mosollyal a lánynnak.- Visszamegyünk a többiekhez?- Kérdeztem kedvesen, majd fel álltam és nyújtottam a kezemet.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése