2010. október 16., szombat

Christian

Aludtam, amikor Illa odalépett hozzám és odaadta a hullámcsatját és vissza aludt. Én kinyitottam a bilincset és elsüllyesztettem a zsebembe.
Elmentem a többiektől távol, hogy ne vegyenek észre, majd előjövök ha kell és aludtam. Próbáltam aludni, de balhéra ébredtem fel. Mi a fene... Néztem, áll a bál. Ezen röhögnöm kell.
- Mi van nyálltócsa takony történt? Gyerekesek vagytok. - Mondtam nekik röhögve. - Illa édesem ne mászkálj már így ezeket csak én láthatom... - Néztem a lányra majd megcsókoltam és Hemsworthra néztem. - Bocsi kölyök.. valaki rendes volt velem. - Mondtam célzóan Illára majd puszit adtam a homlokára és mögé álltam és átöleltem és vigyorogtam rájuk.
- Na ne legyetek ovisok.. Igen kéne ennünk. A kölyök eljön velem kaját szedni. - Mentem oda Natehez és a szemébe néztem. - Add vissza ami az enyém... - -Köptem a srácnak, a fegyveremre céloztam. - Vagy rendezzük le a többiektől távol. - Mondtam halkan Hemsworthnak, majd elindultam és figyeltem jön e.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése