2010. október 4., hétfő

Christian

Hallgattam Zoé történetét, hogy honnan jött és minek akart készülni. Akkor ezért ért, ennyire a fegyverekhez. Ezen elmosolyogtam. Nő rendőrnek készül bátor dolog, szóval. Akarat is kell meg ugye ezzel kelni és feküdni ami akarsz lenni. Én mondjuk néztem is a filmeket, stb ez vonzott.
- Rendőrnek mentél volna bátorságod van hozzá de látszik is rajtad.  Még nem késő elmenned rendőrnek én 18 évesen kezdtem, hogy aztán rendes rangom legyen tiszteséges muszáj volt fősuliba is mennem. És ez lett az eredménye. Sokat kell azért gürizni, hogy elérd a célod. - Mondtam Zoénak, majd belekortyoltam az italomba. Hát igen megszakadni az otthonunktól nehéz, én is így kezdtem amikor csak 20 km-ről költöztem be németország fővárosába. Jó tudtam, hazajárni azzal nem volt gond. A fő dolog és ok amiért elköltöztem az anyám halála volt és a társamé akit a szemem láttára, lőttek agyon. Nem tudom elfelejteni. Muszáj volt váltanom, és így Sidneyben kezdtem az életet, de hát békés hely és szeretem. Haverok is jók és igen lassan 3 4 éves, hogy itt lakom.
- Az jó dolog. Vegas a kaszinók városa... szeretek pókerezni. élvezem is, néha hétvégén szoktunk haverokkal össze ülni amikor nem dolgozok. - Vigyorogtam Zoéra, és néztem közben, hogy az autóm még meg van e. Végig hallgattam Amarilláról, a feltett kérdésemre a választ megkaptam és megkönnyebültem. Igen szerintem is aranyos jó fej lány amit beszéltünk eddig. De nem hiszem..
- Azért, mert szinte a találkozásunk "remek" volt. Szépen orrba vágott... - Nyújtottam ki a nyelvem. - Harcias lány... igen kicsit tetszik, de nem vagyok az a nyomulós alkat. Szeretek beszélgetni ismerkedni, jól megismerni másokat. Néha addig jutok el míg beférkőzik  a bizalmamba valaki. - Na igen kitudja mutatni magát Farrel, de nem mindig mutatja meg igazi külsejét. Azt csak a barátai tudják.
- Minek tanuslz végülis, ha megkérdezhetem? Ha a rendőrösdit nem kezted el? - Kérdeztem tőle, és közben sms-em jött. Oké, majd megyek ráérek... még..

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése