2010. október 5., kedd

Massie & Sebastian

Massie


Ez nem lehet igaz. Csak egy vicc ,csak egy ostoba ,idióta álom. Nem más ,csupán a képzeletem egyik újfent brilliáns terve. Massie Block nem lehet börtönbe. Ha ezt az apám megtudná... De nem fogja mert ez csak egy álom. Csak képzelem ,vagy álmodom az egészet. Most legszívesebben összegubóznék egy sarokba ,de még azt a pár centit is sajnálom a lábamnál ami csak közel is kerül a talajhoz. Itt büdös van. Valami undorító lé van a földön. Ez most tényleg igaz? Mindjárt rosszul leszek ez nem lehet igaz.
- Jöjjön vissza! Én nem maradok itt. Az lehetetlen. - Kiabáltam elcsukló hangon. Hogy történhet ez velem. - Sebastian csak kerüljek ki innen megöllek. - Suttogtam ,de biztos vagyok abban ,hogy meghallotta. Arcomon egy könnycsepp evickélt lefele és mikor fehér arcom végéhez ért fejest ugrott a halálba. Lehet ,hogy követném. Ennyire még senki nem alázott meg engem. Én börtönbe? Ez egy vicc. Egy nagyon borzalmas vicc. Lehetetlen....

Tim

Hát ezt nem hiszem el. Ki mondhatta el a drogos ügyet? Csak Massie ... ( Aki tuti nem juttatná magát börtönbe)... Nate ... (Aki nem olyan szemét) ... Illa ... ( Ő se köpne be) ... De más nem tudott róla, na jó még Jonathan ,de ő nem égetné magát ezzel. A hercegnőjét pedig nem juttattatná ide. Senki nincs aki elszólhatta volna magát. de még is itt vagyok.

Arra eszméltem ,hogy a földön fekszek magamon Breddel.
- Én el akartam. De nem mondtam. Amúgy se miattam vagyunk itt. Szállj le rólam ,te böhöm állat. - Üvöltöttem, miközben valami irtó büdös valamibe fetrengtünk mindketten.

- Brendon te idióta ,ez hugy volt. Hova hányhatok? - Hát igen a padló kissé huggyal áztatott volt. És már a ruháink is. Hogy én mennyire szeretem Brendon. Sirály idő közben Nate is megjött. - Mért kell mindenkinek engem okolni? Semmit nem csináltam. - Vágtam rá Natenek.Várjunk csak... Drogcsempészet, Brednél pedig a testvére megrontása? Hát én eldobom az agyam. Komolyan mondom most fogok szörnyethalni. Hogy itt már tényleg senki nem normális. Ezt a két dolgot csak egy ember tudta.

- Illa gyere egy kicsit ide. Van egy ötletem. - Sétáltam a lányokat és a fiúkat elválasztó rácshoz. Majd mikor Illa is odalépett hirtelen megragadtam haját és húzni kezdtem.
- Hülye kis ribanc. Tudom ,hogy te juttattál ide mindenkit ,de nem ígérek sok jót. Sőt én a helyedben félnék ,mert most aztán jól kihúztad a gyufát. - Markoltam haját és magam felé húztam kezemmel. - Nem bántalak mert nőt nem szoktam ,de most nagyon kicsi választ el a gyilkosságtól. Egyetlen rossz szavad lesz isten bizony megfújtalak. - Végig higgadtan beszéltem ,túl higgadtan éppen ettől lett kísérteties. Persze nem gondoltam komolyan a szavakat, inkább afféle beijesztés volt. De ezt neki nem kell tudnia....

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése