Tim
- Mi az ,hogy jót tesz nekem? Hát komolyan mondom ,most itt fogok hátastdobni. Add át Jonathannek ,hogy forduljon fel. Mi az ,hogy jót fog tenni? A rohadt kurva életbe már. - Utálom ezt a pasit. Semmi mást nem érzek iránta csak utálatot. Azon van ,hogy minél jobban kicsesszen velem. Csak legyek már 18 éves aztán pattanok, de most komolyan azért én se vagyok nem normális. Ő viszont az.
- Rohadjon meg. - Rúgtam bele abba az idióta falba, hogy omlana le aztán mehetnénk már haza. Isten bizony agyonütöm ezért Illát. Most komolyan mire jó ez? Hát semmire az biztos. Csak max torkig vagyok az idiótaságaival.
- Á sirály megjött a suli ,hülye kurvája. Komolyan nem tudtam mivel lehet ezt még fokozni. De te megmutattad ,hogy nyomorék ribancok jelenléte aztán nagyon feldobja a bulit. Komolyan szánalom. Elhúznál végre? Röhögj egyet aztán kocc kiállni a sarokba. - Hát igen megeredt a nyelvem, de ez most hol is baj? Hát nem az. Zoera teljesen igaz minden.
- Kihallgatás? Oké, mehetünk. - Király ismét van bilincsem. Na jó... Egy, kettő, három. Úgy bokán rúgtam ,hogy még nekem is fájt ,majd megpördültem és a falnak paszíroztam ,és még egypár rúgást a középsőjének. Remek vagyok, még kéz nélkül is...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése