Tim
- Rossz pont valóban? Leszarom elhiszed? Amúgy csak tessék. Örömmel állok elébe, de akkor legyen tisztességes. Szívesen megadnám én neked a magadét elhiheted. - Na jó inkább befogom ,éppen elég nagy slamasztikában vagyok így is. Most nincs apám aki kirángatna a bajból. Csak az idióta öccse aki egy seggfej. Na mindegy is megoldom én. Tudok magamra vigyázni. Na jó ezeket a részeket külön bírom. Mikor ottt van az a hülye szemet kiégető lámpa ,meg az idióta csöves rendőrök. Akik vallatják a szerencsétlent, vagyis most épp engem. De nagyon szánalmasak. Na jó ,kényelembe helyezem magam és itt ülök még egy darabig az tuti.
- Általában nem számítanak ez előítéletek jól tudom? - Kérdeztem gúnyosan, de a szemem mindjárt kiég szóval ha így folytatjuk meg is vakulok. Remek lesz. Vak még úgysem voltam. - Én meg a rendőröket. Milyen nagy pech. - Vágtam szavába. - Én nem erölszakoltam meg senkit. - Horkantam fel. Vagy még is? Nem rémlik ,de abba se vagyok olyan biztos ,hogy nem történt meg. Á dehogy is. Ilyet nem csináltam. A többi igaz volt. Összetörtem pár kocsit. Meg betörtem pár üzletbe. De nem egyedül csináltam őket, hanem régi haverokkal és csak apám elleni lázadásból. De mi az ,hogy Illa köpött? Én nem ajánlanám neki ,hogy találkozzon velem a közeljövőbe. Próbáltam ellenkezni ,mikor felhúzta pólóm ,de kezem meg volt köve, szó szerint. Úgy döntöttem itt az ideje ,hogy végre befogjam a szám és egy kukkot se szóljak.
Mi van? Diákoknak? Normális ez? Komolyan most rugdosom agyon. És mi az ,hogy elcsendesedett addig amíg én színre nem léptem? Hát mindjárt fejbe lövöm magam. Nehogy már én legyek a hibás azért is mert Amarillát megerőszakolták. Hát ez egyenesen szánalmas. Hazudik. Nem mondok semmit. Megfogadtam. De mért is nem? Csak magamnak ártok vele ha hallgatok. De nem köphetem be Josht. Mért is nem? Mert a barátom. Akiről már 3 hónapja semmit sem tudok és több száz kilóméterrel arrébb lakik? De akkor is. Kussolnom kell.
- Hé te... Farrel! Ha Illára megy ki a játék a tied. Leszarom, nem érdekel. Egy olcsó kis kurva. Lökheted, dughatod ,bármit csinálhatsz vele ,de most komolyan muszáj ezt? - Kérdeztem ,na jó Sebastian akkor ennyi elég lesz. - Mellesleg nem adtam el belőle. Egy mililitert se. Semmit .- Köptem oda és álltam volna fel, mikor a rondábbik visszanyomott a székre.
- Végeztem ennyivel tudok szolgálni. - Köptem oda undorodva...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése