Ez a kihallgatás iszonyatos volt. Mit mondjak el a rendőröknek? Annyit mondtam amennyit kellett a többit leszűrik, de nem köptem és mondtam semmi olyan dolgot, nekik.
Szabadon távozhatok tudtam én és ha jól látom, nem csak én... Ez a férfi tudta miket kérdezz de néha belezavarodtam a válaszaiba. Aláírtam a papírokat de a várost meg az országot nem hagyhatom el, mint korona tanú, hogy Brendont és Sebastiant bevarrják. Nem fogok mondani semmit, a saját testvéremre végkép nem még ha bántott is és Sebastian még ha néha bunkó is a legjobb barátom őt sem köpöm be dolgozzanak csak nem fog érdekelni. Megláttam Zoét, és gyors léptekkel mentem oda hozzá.
- Kérlek.. lépjünk le vagy még maradni akarsz? - Kérdeztem, türlemetlenkedve mert el akartam húzni a csíkot.. és ekkor megláttam Farrelt, felém közeledni másik oldalamon meg Nathanielt. Segítség.. Biccentettem Zoénak, jöjjön majd én gyors léptekkel mentem ki az utcára, legalább Nate haragját elkerüljem.. Elég volt a hajtépés Sebastiantól. Apa a legjobb ügyvédet szerezte, de nekem ismerős volt a neve. Ravenwood. Nem tudtam rájönni honnan úgyhogy, csak gondolkoztam ezen továbbra is. Tudtam melyik Zoé kocsija, ott vártam meg a bent maradt leányzót. Ez a pár óra vagy nap szörnyű volt.. visszatérünk a suliba betámadok a fürdőbe és lezuhanyzok és irány Inni. Csak álltam és vártam mi lesz...már nagyon mehetnékem volt a rendőrségről... ha anya ezt tudná már nem élnék... sőőt... Gwen sem tudja.. tényleg Gwen... kezdtem el gondolkodni... megölöm...
Szabadon távozhatok tudtam én és ha jól látom, nem csak én... Ez a férfi tudta miket kérdezz de néha belezavarodtam a válaszaiba. Aláírtam a papírokat de a várost meg az országot nem hagyhatom el, mint korona tanú, hogy Brendont és Sebastiant bevarrják. Nem fogok mondani semmit, a saját testvéremre végkép nem még ha bántott is és Sebastian még ha néha bunkó is a legjobb barátom őt sem köpöm be dolgozzanak csak nem fog érdekelni. Megláttam Zoét, és gyors léptekkel mentem oda hozzá.
- Kérlek.. lépjünk le vagy még maradni akarsz? - Kérdeztem, türlemetlenkedve mert el akartam húzni a csíkot.. és ekkor megláttam Farrelt, felém közeledni másik oldalamon meg Nathanielt. Segítség.. Biccentettem Zoénak, jöjjön majd én gyors léptekkel mentem ki az utcára, legalább Nate haragját elkerüljem.. Elég volt a hajtépés Sebastiantól. Apa a legjobb ügyvédet szerezte, de nekem ismerős volt a neve. Ravenwood. Nem tudtam rájönni honnan úgyhogy, csak gondolkoztam ezen továbbra is. Tudtam melyik Zoé kocsija, ott vártam meg a bent maradt leányzót. Ez a pár óra vagy nap szörnyű volt.. visszatérünk a suliba betámadok a fürdőbe és lezuhanyzok és irány Inni. Csak álltam és vártam mi lesz...már nagyon mehetnékem volt a rendőrségről... ha anya ezt tudná már nem élnék... sőőt... Gwen sem tudja.. tényleg Gwen... kezdtem el gondolkodni... megölöm...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése