Tim
Nem mondhatnám ,hogy különleges estém volt, mert nagyon nem. Szokásos vedeljünk amennyit lehet ,aztán fektessük meg a libákat. Komolyan aki azt mondja több csajt fektetett meg nálam, az hazudik, vagy minimum van ezer éves. Eddig az egy napi rekordom a 14et verdesi. Vagy én már nem is tudom. Tegnap csak 3 volt ,szóval átlagos. Komolyan elvonási tüneteim voltak a szigeten. Amira pedig nem elég. Éppen ezért mondtam neki ,hogy nem lenne értelme a kapcsolatunknak. Na jó akkor most rájövök, kinek a szobájába vagyok aztán valahogy átvergődök a saját szobámba. Oh, ez valami Isabella, vagy Gabriella? Hát nem tudom. Pedig nagyon egyforma a két név. Na jó Nora a csaj, tuti. Vagy Clower? Jó nem érdekel. Itt hagyom a picsába. Kit érdekel, uncsi lehet ,mert még a nevét se tudom.
Pár perccel később már lefelé baktattam a lépcsőn, nagyokat ásítozva. Komolyan elnézi ez a csaj ,hogy ilyen korán keljek? Ne már, milyen dolog ez? Hát kikészítő. Tisztára kihasznál. De most komolyan. Erő szeretettel bemutatom neki Bredet akit aztán tényleg ki lehet használni. De ne én kelegessek hajnali 10kor. Hát behalás.
- Valami baj van, vagy csak az ovi zárt be. - Léptem oda a két pasashoz akik éppen a lányról szaggatták le szoknyáját. Komolyan megzizzentek ,most azt hiszik jobbak nálam?
- Na jó akkor most van kocc. - Húztam be egyet kisebbik csákónak. Hoppá, ezt lehet megszívtam. Átkozott nők, mért ilyen gyengék.
- Baj van tökmag? - Kérdezte az egyik, közben odasúgott valamit a másiknak. Én pedig egy hatásos mozdulattal tökön rúgtam az egyiket, a másik épp akkor fogott satuba. Na jó akkor most van a kis csaj ideje.
- Fuss, most. - Kiabáltam. De szánalom, Istenem megerőszakolták volna azt kész. De én nem fogom azt hallgatni ,hogy mekkora tapló ,vagyok. Na jó akkor ,most hogy ju... Elsötétült a világ....
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése