2010. október 20., szerda

Amira

Már majdnem megadtam  magam amikor egy fiú lépett oda, nem tudtam oda nézni de a hangja, nagyon ismerős volt. Meg voltam ijedve és a számis remegett. Letettek a fűbe, de a szoknyát már leszedték rólam, és ekkor verekedés tört ki és beszendvicselték.. Ahogy kimondta, hogy futhatok annyira megalázónak tartottam a helyzetett, remegett a lábam, úgy próbáltam fel álllni és vissza futni az iskola előcsarnokába, de csak a főbejáratnál álltam meg.
- Légy óvatos kérlek... - Kiabáltam Acerlotnak,  és még mindig remegtem. - Ha nem tüntök el felhívom rendőrséget és kiskorú megrontásáért bevisznek titeket.. - kiabáltam majd az egyik elkezdett felém jönni, de máris szirénáát hallottam. és a srác megszólalt.
- Lépjünk le.. még találkozunk, hülye kurva... - Lekurvázott. Le kurvázott... engem!!!! Lekurvázot. Nem hiszem el... még mindig csak bámultam és nem tudtam szóhóz jutni. Kiléptem az ajtón és oda futottam Sebastianhoz, és felsegítettem őt a földről.
- Jól vagy? Köszönöm.. ha nem jösz ezek... - Már sírva fakadtam és átöleltem a srácot. egyszerüen megrémültem Az iskola előtt,miért történnek ilyenek? De olyan ismerősek voltak a srácok nem tudom hol láthattam őket...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése