2010. október 21., csütörtök

Sebastian

Tim

-Bízd csak rám. - Vetettem oda a lánynak, habár szerintem nagyon rosszul tettem. A picsába, most itt maradtam ezzel a két óriási vadbarommal. Na jó most okoskodjunk. Á ezek le fognak ütni. Na most mi is lesz pontosan?
- Canobi?- Néztem fel a srácra akivel éppen bunyóztam.
- Acerlot. - Hoppá ez tényleg az. Na jó akkor most van gáz. Lábát kigáncsoltam és futni akartam ,de másik elkapott ,mért kell ezeknek ketten lenni? Kaptam még pár ütést, velük együtt ,na jó én sokkal többet kaptam. De messziről rendőrszirénát lehetett hallani. A két hülye ,pedig a földre lökött aztán elhúztak. Hogy rohadnának meg. Körülbelül azon a szinten voltam ,hogy mindenem iszonyatosan fájt.

- Végül is pasiból vagyok, vagy mi a szösz. - Válaszoltam a lánynak. Hát igen ez a N0obel díjas válasz. De nem mondhatom azt ,hogy szarul vagyok. Ne mindegy leszarom, valahogy felkászálódtam a földről. - Ja ha nem jöttem volna akkor, pont, pont, pont mi? Hát ez van. De megmentettelek. Csajszi ,tudod ,hogy tartozol nekem? - Gondolkodtam el.
- Olyan szépen fogsz kamatoztatni. - Kacsintottam a lányra. - Amúgy az egyik srác valami Canobi... Tavaly rúgták ki év vége fele, ő volt a foci csapat régi csapatkapitánya, de már nem láttam egy ideje. A másik meg fogalmam sincs ki. - Magyaráztam ,közben a part felé sétáltunk. - Am, te jól vagy?

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése