Tim
- De nem fogok bekerülni ,szóval nincs veszély. - Tettem keresztbe lábam erre ez a hülye idióta kirohant. Komolyan mondom ez nem komplett, de most komolyan. Nincs agya az hót ziher. Kettyós baromarc. De ez a másik is. Mi értelme van itt ülnöm mikor hozzam se szól? Ennél még a diliházba is okosabb emberek vannak. Nem hiába mondják a rendőrökre ,hogy idióták.
Végre kijutottam! Na jó csak vissza a Cellába ,de egyenlőre most az is jó. Bred meg csak ül mint a hülye. Egyedül.... Egyedül? Hol van Nate? Ne már ,hogy kiengedték, de nagy szívás.
- Te Brendon ez komolyan le akar csukatni ,már rám fogták az összes bűnt amit csak lehet. Tudtad ,hogy én is megerőszakoltam Illát? Mert én nem. Gyűlöl a csávó. Egy hülye faszfej. De nyugi kiszabadulunk. Úr isten ,úgy beszélek mint egy nyálas idióta. Fáradt vagyok, de itt nincs ágy. Meg amúgy is fel akarom hívni az ügyvédem ,de már csak holnap lehet telefonálni. Hallatlan. - Ömlöttek belőlem a szavak, hát igen ilyen az mikor szófosásom van. De most az egyszer kibírja ép elég gáz ,hogy a húga miatt vagyunk itt...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése