Láttam, hogy jön Zoé, nem egyedül na én nem. . ezt nem..
- Zoé, elfelejtheted, hogy mellé üljek. Akkor már inkább megyek busszal...vagy futok... -Jelentettem ki Zoénak, kiabálva mert nem voltam hajlandó, egy autóba ülni Nathanielel. Ezt most nem vállalom be, bármit csinálhat Tartottam Natetől, pedig nem vagyok az a félős tyúk.. valaki tudom, hogy be akar mártani, de most úgyse fog hinni nekem ezt tudom. Semmi értelme magyarázkodnom. Zoé kiabálni kezdett, hogy őt ezt nem érdekli és beültem a hátsó ülésre, és Hemsworth is mellém ült. Oké, Zoéra morogtam pár sort.. - Kössz... - Mondtam és elfordítottam a fejemet. Mi a fenét mondjak? Inkább hisz azoknak ott bent mint annak akit már 4-5 éve ismer.. felesleges magyarázkodnom... de lehet megteszem..
- Nem én köptem, nem én telefonáltam be.. tudom úgysem hiszel nekem nem is magyarázkodok tovább... - Nem néztem Natere, de a szavaim kicsit ridegek voltak, de csak mert a következményektől féltem.. Megfogtam a kocsi ajtaját és próbáltam kinyitni, de nem ment. Francba már... Én, akkor sem maradok itt az is tuti... Inkább fogtam, és végre a táskámba nyúlhattam a mobil telefonomhoz, és elővettem a füllhallgatót a fülembe raktam és elindítottam zenét, és csöppet sem érdekelt, mit dumál Nathaniel...
- Zoé, elfelejtheted, hogy mellé üljek. Akkor már inkább megyek busszal...vagy futok... -Jelentettem ki Zoénak, kiabálva mert nem voltam hajlandó, egy autóba ülni Nathanielel. Ezt most nem vállalom be, bármit csinálhat Tartottam Natetől, pedig nem vagyok az a félős tyúk.. valaki tudom, hogy be akar mártani, de most úgyse fog hinni nekem ezt tudom. Semmi értelme magyarázkodnom. Zoé kiabálni kezdett, hogy őt ezt nem érdekli és beültem a hátsó ülésre, és Hemsworth is mellém ült. Oké, Zoéra morogtam pár sort.. - Kössz... - Mondtam és elfordítottam a fejemet. Mi a fenét mondjak? Inkább hisz azoknak ott bent mint annak akit már 4-5 éve ismer.. felesleges magyarázkodnom... de lehet megteszem..
- Nem én köptem, nem én telefonáltam be.. tudom úgysem hiszel nekem nem is magyarázkodok tovább... - Nem néztem Natere, de a szavaim kicsit ridegek voltak, de csak mert a következményektől féltem.. Megfogtam a kocsi ajtaját és próbáltam kinyitni, de nem ment. Francba már... Én, akkor sem maradok itt az is tuti... Inkább fogtam, és végre a táskámba nyúlhattam a mobil telefonomhoz, és elővettem a füllhallgatót a fülembe raktam és elindítottam zenét, és csöppet sem érdekelt, mit dumál Nathaniel...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése