2010. október 3., vasárnap

Sebastian

Tim

- Kösz a jelzőket, de ezek rád is jók. - Kiabáltam a kanapén elhelyezkedve a lánynak aki épp most mondott el mindennek. - Szerintem tudod a választ. - Nem érdekel ,de akkor is miért kell mndig mindenbe ellentmondania nekem. És minek cincálja ezt a rendőrt? Miért is izgat ez engem? Hát nem izgat leszarom, jó sok emberrel feküdjön le azt helyen lesz.

Ezt most rosszul hallottam vagy tényleg róluk beszélt? Komolyan mondom itt soha semmit nem lehet elmondani, mert mindenkinek az okoz örömet ha a másik legrosszabb élményeiből ,vagy ilyenekből fájdalmat tud csinálni. Soha senkinek nem mondok itt már semmit.
- Te pedig feküdj össze még egyszer a tesókáddal, utána meg Natykével. Aztán utána állj be kurvának úgy is annak való vagy. - Legszívesebben most rugdaltam volna agyon, de nem tettem ,mert talán nm is tudnám bántani, mert a barátom ,vagy úgy tűnik mégsem.
- Húzzunk el innen. - Húztam fel Mirát a kanapéról, odadobtam Natehez a kulcsot és az édes hármasra vágtam az ajtót. Nem vagyok rájuk kíváncsi. Mind csak megjátssza magát. Illa aki egy tapló. Nate aki előszeretettel fekteti meg az összes barátját, fogadok ha lány lennék itt könyörögne, habár úgy hírlik meleg, amilyen műsorokat Zoenak lecsap még én is elhiszem. Vivi pedig ugyan olyan mint ezek. Egyszer gyűlöli Natet utána meg hentereg vele. Komolyan egyikre se vagyok kíváncsi. Még talán Mira a legnormálisabb.

- Mesélj mi a véleményed ezekről? - Kérdeztem ,mikor végre lenyugodtam, habár még nem teljesen. De mért kell mindig mindent elrontania Amynek?

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése