- Rád mégjobban... - Köptem oda, a szavakat de meg is bántam hogy kimondtam azokat a szavakat... de én egy.. szóval sem ejtettem ki hogy meghaltak a szülei de akkor is durva volt... nem akartam... jól nézhetünk ki. Egy idióta ül a kanapén egy nem beszél.. Kettő meg szórakozik egymással és kikészítik egymást az ágyban.. Hát mondhatom gyönyörű, egy meg itt fekszik a fürdőszobában, mert nem tud lábra állni. Mondhatom csodás.. Megfogtam a fürdőszobában a csap pultját ott próbáltam fel állni, és sikeresen. Ugrálni kezdtem a fal mellett, komolyan mint egy idióta.
- Sebastian, várj már.. - Siettem volna, de meginokgtam és a kanapéra estem.. Vagyis estem volna, de valami puhára estem. - Nem romantikázunk Nate, segíts légyszíves... - Szóltam a srácnak és hallottam Amira cipőinek a dobogását ahogy távolódnak. Én egy barom vagyok...
- Sebastian, várj már.. - Siettem volna, de meginokgtam és a kanapéra estem.. Vagyis estem volna, de valami puhára estem. - Nem romantikázunk Nate, segíts légyszíves... - Szóltam a srácnak és hallottam Amira cipőinek a dobogását ahogy távolódnak. Én egy barom vagyok...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése