Csak szipogtam és bújtam Sebastianhoz, jó szorosan öleltem át a fiút, majd éreztem, hogy megcsókol. Te jó ég mit művelek én ezt nem szabad.. testem azonban ellazult és hagytam, hogy leszedje rólam a ruháimat,és én levettem Sebastianról a pólót és az ajkam rátapadt az övére.
Csak vigyorogtam a srácra, és gondolkodás nélkül, hagytam, hogy az ágyba vigyen.. nem tudtam gondolkodni sem mit teszek. Kikészültem.
- Ki... - Mondtam Sebastiannak, majd az övével kezdtem babrálni, és amint lehánytam róla a nadrágot, ráültem a derekára először és apró csókokat kezdtem adni a fiú nyakára és a mellkasára, majd a köldökéhez értem és vissza.
- Valami ilyesmire gondoltál? - Kérdeztem pimaszul, majd a melltartó pántomat kikapcsoltam és levettem. Talán jobb lesz ez mint a séta...
Eltelt jó pár óra kettő másfél, és Sebastian mellkasán volt a fejem és jól hallottam a szíve dobogását. Mi lenne ha nem dobogna. Akkor GumiSeb lenne... Belegondolok mit tettem, nem tudom most más ötletet úgyse tudok mondani. Ma le kell innom magamat. Sőőt..
- Sétánál valóban jobb volt.. - Mondtam a sráácnak, de lusta voltam fel kelni.
Csak vigyorogtam a srácra, és gondolkodás nélkül, hagytam, hogy az ágyba vigyen.. nem tudtam gondolkodni sem mit teszek. Kikészültem.
- Ki... - Mondtam Sebastiannak, majd az övével kezdtem babrálni, és amint lehánytam róla a nadrágot, ráültem a derekára először és apró csókokat kezdtem adni a fiú nyakára és a mellkasára, majd a köldökéhez értem és vissza.
- Valami ilyesmire gondoltál? - Kérdeztem pimaszul, majd a melltartó pántomat kikapcsoltam és levettem. Talán jobb lesz ez mint a séta...
Eltelt jó pár óra kettő másfél, és Sebastian mellkasán volt a fejem és jól hallottam a szíve dobogását. Mi lenne ha nem dobogna. Akkor GumiSeb lenne... Belegondolok mit tettem, nem tudom most más ötletet úgyse tudok mondani. Ma le kell innom magamat. Sőőt..
- Sétánál valóban jobb volt.. - Mondtam a sráácnak, de lusta voltam fel kelni.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése