2010. november 3., szerda

Christian

Nem hiszem el kórházba kerültem pedig semmi komoly nem történt csak a kezemet kellett megműteni... És infúzión vagyok fasza. És ha minden igaz apám szeme elé nem akarok kerülni és ráadásul idiótákkal vagyok egy kór teremben..
Éppen jövök ki a műtőből, már ébredezem szóval hangokat hallok, de még nagyon kába vagyok. Illa hangját hallottam meg, és néztem a lányra de kába voltam. Sebastiannak neki megyek ha fel épülök most fél évig beteg állományba megyek nekem annyi annyi szent.
- Jól vagy? - Megfogta a kezemet majd néztem rá és motyogtam össze vissze..
- Sajnálom.nem akartam..én hülye vagyok.. - Ennyit mondogattam, majd fogtam magam és vissza aludtam. Nem tudom mit álmodhattam, de annyira emlékszem, hogy benne volt Illa és Benne volt Zoe meg a többiek. Oh, te jó ég.
Az álmomból hírtelen keltem fel néztem körbe, hol vagyok. Hja kórházban és megműtöttek hála ennek a két szerencsétlennek. Néztem a fehér zöld falat ami állítólag megnyugtatja az ember lelkét, de mégsem tudtam megnyugodni mert azért volt lelkem és lelki ismeret furdalásom.
- Egyben vagy? - Érdeklődtem őszintén attól a szerencsétlen Hemsworthtól, majd valamit tennem kéne kezdem érezni a fájdalmat és éhes meg szomjas is vagyok. Oh, atyaég ez a nap is szörnyű meddig kell itt lennem... ezt nem fogom kibírni voltam már sokat kórházban ez szép lesz.

- Nem fogok elmenekülni, vállalni fogom amit tettem, Nathaniel. Ha érdekel már letettem az igazolványom és a jelvényem apámnak, hogy így indítsák el a a kivizsgálást. És most várunk. Nem kell, semmit sem tenned. - Mondtam a srácnak, és jobb oldalra néztem hát ez meg mit keress itt? Hja emlékszem  már az idióta Brendon át hajtott rajta. Az vicces rész volt.     
                                       

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése