2010. november 2., kedd

Mackenzie

Canzie

- Hah. - Csak ennyit mondtam a két lány viselkedésére borzalmasak. És tim is szóba került. már megint mibe keveredett bele ez az idióta amihez gratulálni lehet. Hülye pancser. Néztem a két lány produkcióját. Hát egyik sem nagy ész ,de hát nem baj ,majd csak elleszek velük egyenlőre.

- Séta? Oké ,benne vagyok. - Na remek a bunkóbb kis csajt megnyertem. - Ide valósi vagyok, ja egy egész hónapja ,húztam mosolyra a szám. Habár még egészen kicsi koromba is itt laktunk, de arra nem igazán emlékszem. De azért nyaralni jártam ide. - De tudok pár helyet. De te most komolyan este akartok túrázni? Nem mintha baj lenne. - vetettem oda angyalian a lánynak. Hogy én milyen cuki tudok lenni. Hoppá válaszolnom kéne.
- Ja bocsi amúgy 14 vagyok. Talán jövőre már ide járok ,de nem ez az iskola a szívem vágya. Nem tartozik sem az igazgatóbácsi ,sem a kicsi lánya a kedvenc embereim közé. Pedig az igazgatóval még egy házba is lakok. - Hát igen eszem ágában sincs ide járnom ,sem az ők, sem a bátyám jelenlétében. Nem szeretném ha minden lépésemet figyelnék és Tim minden hülyeségtől megvédene amit én akarnék csinálni, vagy mindent megszabna. Rémálom...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése