2010. november 2., kedd

Christian

- Erősebbet nem kapsz pláne,  hogyha tényleg van babád.  - Mondtam Zoenak, majd leültem én is a napozó ágyra, majd inni kezdtem a Whiskeymet amikor Nathaniel jött oda a lányhoz aki fel is állt. Megakartam mozdulni sikerült  is fel állnom a lány memllé lépnem.
- Igaz és aztán? Te már úgyis kidobtad Zoet, Szóval tök mindegy, hogy ki fekteti meg te még mindig az a féltékeny kisfiú maradsz aki voltál és nem szándékozol ezen változni Keress magadnak mást ott van mondjuk Amarilla. Tudod ha már úgyis azt mondta válasszak szívesen odaadom a használt cuccot. - Köptem oda Nathanielnek, majd éreztem hogy nekem esett. Három erős ütést kaptam, nem tudtam lépni pedig ment volna mint a múltkor és kaptam egy erős rugást. Ajaj a gyomromba... Mikor volt a nagy akció, ahol történt egy kis balesett bevérzik a gyomrom ha ütést kap. Remélem nem történt meg. Fal fehér volt az arcom, de nem törödtem mással. Zoet nem engedte oda.
Néztem a lányra.
- Igen.. - Persze hogy lehetne az ember jól? Gondolkoztam el, majd erőt vettem magamon és neki estem Nathanielnek ahol tudtam csak ütni tudtam. Megérkezett Sebastian is, hogy ütném meg azt is.. Nathaniel kapott gyomor ütést és hallottam, valami reccsenést. Hoppá remélem nem a bordája tört el, mert rátérdeltem. - Juj ez kellemetlen lehetett de szerintem nem tört el...    - Mondtam Nathanielnek majd lefejeltem a srácot, és fel álltam néztem le a srácra. - Remélem ennyi elég volt, hogy hozzám érj...
- Mi folyik itt Nate... - Megjelent Illa, és a földön fekvő sráchoz, ment oda de felhúztam és lefogtam.
- Engedj el... - Kiabált, rám és térdelt le a sráchoz. - Vinni kéne orvoshoz... - Mondta aggodó hangon.
- Ugyan már nem kell sajnáltatni. Majd megggyógyul ő.
- Rohadt szemét láda... - Jött oda, és elkezdett ütni, de leszorítottam a kezét, hogy ne tegye és gyilkos pillantással néztem a lányra.
- Szemétláda? Nem mondanám, mivel mindent meg osztottam veled. - Mondtam a lánynak, és valami érzés elkapott, de már nem tud érdekelni. Zoe mellé álltam miután elengedtem a lányt. De nem tudtam megállni, hogy Sebastiannak se essek neki...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése