2010. november 2., kedd

Nora

- Te komolyan idióta vagy.. - Hülye nyomorék picsa. Néztem Canziere, majd hallgattam a történetét nem is tudom montoonban mondta. Igazgató pici lánya, az Block asszem vele már találkoztam és Acerlot Juj..
- Az egy hülye seggfej... - Mondtam fintorodott hangon és néztem Lorára gyilkos pillantásokkal, majd túrázni támad kedve. pf. ilyenkor? Höhöh...
- Nem hagyom.. de nem vagy olyan bátor, hogy erdőbe menjél túrázni éjszaka zseblámpa nélkül a kihalt, úton.- Sziszegtem Lorának, hát igen én nem féltem az erdőtől vagyis nem mindig csak a pókoktól féltem de az semmi. Agyon csapom, de akkor félek sikítok ha meglátok egyet. Na mindegy.
- Sebastian tényleg egy seggfej. Nem is értem, hogy engedhették be ebbe a suliba. Azt hiszi ő az apacsászár... - vakartam meg a buksim majd elgondolkoztam, és felkaptam a kabátomat. És utánuk indultam. - Most hova jársz iskolába? És hogy tudod elviselni azt a két idiótát? - Gondolok én Acerlotra és Blockra.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése