Tim
Nem értem ,hogy kerültem ide, sőt azt sem tudom hol vagyok, de azért itt vagyok és élvezem a partyt. Remek csajok akik a szavaimon csüngenek. mindkét lábamon ül egy és még vagy 10en körbe állnak és szemüket le sem veszik rólam. Hát igen ez a tökéletes viselkedés kijár nekem a tisztelet, ezt nyugodtan megtanulhatnák a haverjaim is. Nem kapok levegőt. Megfulladok.
- Hülye vagy? - pattantak ki szemeim és kitéptem a lány kezéből a párnát, majd azt is begyűrtem fejem alá. Hú de jó helyem van. - Haggyál. - Ennyit mondtam a lánynak, majd betakartam fejem és inkább tovább kalandoztam a sok csajszival. Na jó bevallom nem csak beszélgettünk. Több is történt. vagy 10 csaj ,csak engem szórakoztatott. Nem érdekel sose ébredek fel. nekem így a tökéletes. Minek felkelni és visszamenni Sidneybe? Ott úgyis csak kurvák vannak. De ezek a csajok. ezek tudják kit kell tisztelni..
Mess
Nem tudom mi van velem ,de mióta itt vagyunk sose tudok normális időbe kelni. egyszerűen felháborító. Nem baj ma már megyünk haza. Egyáltalán haza akarok menni? Hát nem tudom. Jó kis szünetezés volt ez, de szerintem mindenki osztja a véleményemet. Semmi nem hiányzik Sidneyből. Na jó még is. a ruháim, a cipőim és egyéb cuccaim. De például az örökös dög meleg ,hát az nem hiányzik egyáltalán. Komolyan már nem is tudom ,milyen smink kell arra az átkozott helyre. De jó ,hogy így rajongok azért a helyért ahol már csecsemő korom óta lakok. De ha semmi jó nincs benne?
- Azt hát. Ja összecsomagoltam. Engem egyáltalán nem zavar ,hogy ki vár és mikor. - Húztam vissza magamra a takarót és fáradtan felültem. Ne már. Most mért kellett felhúznia? Nem akarok haza menni. Na mindegy. Kezembe nyomta ruháimat ,majd betipektem a fürdőbe. Na el ne képzelje ,hogy kijövök innen egyhamar.
Hát egész hamar elkészültem. Másfél óra. Rendkívül gyors vagyok. És gyönyörű. Nem tudtam ellépni a tükör elől. Csak csodáltam magamat. Akkor menjünk lefelé. Hajamat kivasaltam és egy szép swarovski gyöngyös hajpáttal díszítettem. Lejjebb egy szép fehérarany nyaklánc ,agy szépen dekoltált topp ,ami hasam közepéig ér és bordó színben pompázott ,alul pedig egy sima farmer miniszoknya és egy bordó cicaharisnya. Jajj majdnem elfelejtettem a cipőmet. Pedig az a legszebb. A kedvencem. Az is bordó volt ,de gyönyörű. Sűrű csatos és kicsit vastag sarkú ,de jó magas sarkú. A többi pedig már nem is lényeges. Fehérarany karkötő és a sminkem ,ami olyan látványt keltett ,mintha egy profii sminkes csinálta volna egy világsztárnak. Egyet intettem magamnak és kitártam az ajtót.
- Készen vagyok. - Leheltem a srácnak aki már vagy fél órája dörömbölt az ajtón. Hihetetlenül türelmetlen ,de azért cuki. A sráchoz simultam egész testemmel ,szánk pedig szinte öszeért ,de nem csókoltam meg. Izgatón végighúztam mutatóujjamat a szájának vonalán ,majd egy gyor mozdulattal arcának jobb oldalára adtam egy puszit és szám mintája tökéletesen ott is maradt. Bőröndjeim a két inasféleség kezébe nyomtam ,majd Brendont magam mögött hagyva lesiettem a kocsihoz.
- Szép jó reggelt. Amiráék merre járnak? - Kérdeztem Lilit. Vagyis nem tudom kit. Ajj mért kell ezeknek egyformának lenniük? Kikészítő. Ezt nem lehet ép ésszel követni. Főleg ,hogy stílusuk össze vissza keveredik.
- Ha én leértem 10órár, akkor ők is nyugodtan itt lehetnének. - De jó ,hogy 8ra volt megbeszélve az időpont.
- Stipi-stopi ablak mellett ülök. - Hoppá ez de kurvásan hangzott. Na nembaj ,még azok között is tökéletes lennék. - És a kocsiba ki fogja berakni? Mellesleg ezek a bőröndök nem érdemlik meg ,hogy dobálják őket. - Ripakodtam rá a két férfira akik csak ledobták pakkjaimat.
- Brendon arra gondoltam csinálhatnánk valami izgalmasabbat is a várakozásnál. Mit gondolsz? - Kérdeztem a srácot lassan és kihangsúlyozva a szavakat. - Keressük meg Timéket. - Vártam rá gyorsan, persze egy kis csönd után. Szerintem szavaimról ítélve nem erre gondolt. Megragadtam karját és húzni kezdtem felfelé. Mi az ,hogy nincsenek még itt?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése