2010. november 3., szerda

Nora

- Lora áruld már el ki a faszomat nézel mert én normálisan vagyok öltözve. - Vontam fel a szemöldökömet, és mellettem volt egy kis csúnyaság. Fúj.. körmét festette.  - Lora. Itt vagyok nézz már ki fest körmöt meg balett cipőt te idióta észlény. – Förmedtem rá a lányra, mert már elegem van belőle. Canzie és Lora beszélgetni kezdtek hm oké, itt sem vagyok én csak kullogok mögöttük.  Ajj, legyen már év vége vissza akarok menni anyuhoz Németországba és a többiekhez. Elegem van mindenből egyszer s mindenkorra. Hisztizhetnékem van honvágyam van, és még Lora is idegesít. Canzie meg szimpinek tűnik.
- Gyerekek, jól látom hogy az ott, egy temető? – Mutatok az erdő melletti részhez ahol sírokat látok és széles vigyorra húztam a számat. – Menjünk arra szerintem. Mit tudom én minek, de tök jó móka. Lora benne vagy? – Kérdeztem a csajszit. Canziet azért nem kérdezem meg, mert ő tuti benne van. – Massie mindig ilyen hisztis? Elég hülye jelenetet vágott le, mikor meg akarta Lorát tépni… - Gondolkoztam el, majd beléptem a temetőnél ahogy odaértünk. Kísérteties.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése