Tim
Na jó tényleg fel kéne kelnem. szánalmas amit most már művelek. Nagy nehezen kinyitottam szemeim ,de sokat még nem láttam a nagy beáramló fénytől. Aztán csak arra kaptam magam hogy valami rám ugrik és azzal együtt estem le az ágyról.
- Mi a picsa? - Eszméltem fől ,mikor megláttam ,hogy ez egy kutya. Egy csúnya kutya. - Fúj megnyalt. - Undorodtam. Vigye már el innen valaki. Fúj belenyalt a számba. Na mindegy kutyával még úgyse smaciztam.
- Szólj már ennek az undormánynak. - Ripakodtam a lányra. Végre. Fú de büdös volt. Nemhiába nincs nekem állatom.
- Nagyon édi. - Keltem föl kelletlenül a földről. - Igazán felöltöztethetnél. - Küldtem egy kicsit perverz vigyort a lánynak. - Na mindegy. Látom összepakoltad a cuccaim. - Vettem föl tádkámon heverő ruháimat. Se perc alatt kész is voltam.
- Na akkor mennyünk. - Vágtam föl vállamra a csomagom. - Úgy gondoltam kipróbálhatnánk a repülőgépet. - Karoltam át a lányt. Tuti tudja mire gondolok. Ha pedig nem? Hát akkor hülye. Szavam hordásából meg lehet állapítani mikor ,mire gondolok.
- Kapjunk be egy szendvicset. - Húztam a lányt a konyha felé.
Azt a rohadt. Pördültem meg gyorsan a konyhaajtóban.
- Oké, 2 másodpercetek van ,hogy felöltözzetek és kitaláljátok ,miért ne akasszalak fel titeket. - Szóltam idegbetegen. Oké ,hogy Brednek megengedtem ,hogy járjon vele. De ezt nem. Ezt nem és nem érdekel semmi most ütöm szét a fejét.
- Letelt. - Húztam be egyet Brendonnak. - Te mi a rohadt Istent csinálsz? - Üvöltöttem és gyomorszájba rúgtam. Elszállt az agyam. Hallottam ,hogy becsapódott az ajtó és meg sem kellett fordulnom ,hogy tudjam Massie rohant ki.
- Na magyarázatod van? Vagy riasszam az otthoniakat ,hogy temetés lesz? - Kérdeztem a srácot...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése