2010. november 2., kedd

Sebastian

Tim

Nem kelek fel. Biztos ,hogy nem kelek fel. De jó ,hogy már fent vagyok. Nembaj akkor sem nyitom ki a szemeimet. Majdcsak békén hagy. Nem tökmindegy ,hogy mikor indulunk? Nincsenek még meg a jegyek. vagy ha meg is vannak, hát kit izgatnak? Aludni akarok. És visszatérni a csajok közé ,de úgy nem megy ha piszkál. És amúgy is fájt a karcolás. Tuti megmarad a nyoma. Nembaj alszok tovább. Hagyjon békén. Jujj, jujj, jujj nagyon hideg. Képes volt leönteni? Ennek aztán van bőr a képén. Én kivágom ezt a csajt. Nem érdekel. Na jó elég volt
- oké, itt fejeztük be. Szia. - Kaptam fel ,kiraktam a szobából és bezártam előtte az ajtómat ,majd visszafeküdtem az ágy nem vizes részére. Hagyjanak békén. És álomba merültem...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése