- Idióta. Seggfej.Barom.Köcsög.Disznó.Kövér.Dagadt. Állat kelljééél már fel... - Ütöttem ahol csak tudtam , és már azon gondolkoztam hogyan kelthetném fel tudom már. Ráültem a derekára, majd a Karmaimat a mellkasába vájtam és fájdalmasan kamroltam meg és csókoltam az ajkaira. - Kelljél fel alszol a repcsin. Sebastian te tökkelütött idióta, most fel kelsz!! - Kiabáltam a srácra... Nem érdekel, Oké te akartad... Fel keltem majd besétáltam a fürdőbe, és egy vödröt kerestem meg is van. Hideg vizet engedtem bele és úgy sétáltam oda angyalian még mindig alszunk Mi. Fogtam és egy határozott mozdulattal a vizet Sebastianra öntöttem ki, és néztem angyalian.
- Jó reggelt. 10 perced van, hogy elkészülj. - Közöltem vele, mézes mázosan, majd a takarót és a párnát is ledobtam a földre amin aludt. Cuccait kezdtem kiszedni a szekrényből és egyet kidobtam az ablakon. Hopszi. Így csomagolok... neki..
- Jó reggelt. 10 perced van, hogy elkészülj. - Közöltem vele, mézes mázosan, majd a takarót és a párnát is ledobtam a földre amin aludt. Cuccait kezdtem kiszedni a szekrényből és egyet kidobtam az ablakon. Hopszi. Így csomagolok... neki..
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése