Tim
Csak kerüljön a kezeim közé. Abba nem lesz köszönet. Nem ide fog kerülni ,hanem a hulla házba. Nem egy magyarázattal tartozik már nekem Brendon szóval most itt az ideje ,hogy halála előtti perceiben elmondja ,miket is követett el életében amiről nekem tudnom kellene. Komolyan imádkoztam ,hogy csak törés legyen ,de nem csípőficam. Na ha valaki annál mutat fájdalmasabb dolgot ,mint a láb visszaugrasztása, akkor innentől kutya leszek. És akkor képes olyat mondani ez az idióta doktor ,hogy ehhez nem lehet fájdalomcsillapítást ,vagy altatást alkalmazni. Ház komolyan behalok. És azt hiszi ,hogy azzal sokat ér el ha azt mondja rosszabb vagyok mint egy lány. Nem a lány ki sem bírta volna ,hogy az amúgy is törött lábát visszaugrasztják. Na szóval akkor egy csípőficam és három helyen eltűrt láb. Mi is ennek a százszorosa? Mert Brendon azt fogja visszakapni az tuti.
- Brendon ,engem nem érdekel ,hol vagy ,de most azonnal idetolod a kórházba a képed és jelentkezel a kivégzésedre. - Üvöltöttem a telefonba ,de csak a hangpostájának. Ajánlom ,hogy két percen belül legyen itt ,vagy nem csak szimplán megölöm ,hanem olyan kínok között teszem ,hogy az én műtőszobai előadásom ahhoz képest semmi lesz. Hát igen,, fél lábon ugrálva futottam az orvos elől ,de hát ezt senki sem értheti. Ekkora fájdalmat.
Átcsusszantam a gurulós ágyról a ,sima kórházi ágyamra és elégedetten pillantottam órámra. Letelt a két perc.
- Mekkora élvezet ,hogy veled együtt kerültem ide. - Fordultam Chris felé. - Nate ha gondolod lefogom neked. - Ajánlottam haveromnak, hogy ez milyen szörnyen néz ki. Végül is nekem nincs akkora nagy fájdalmam. Most már, mert visszaugrasztották ezt a szart és megkaptam a fájdalomcsillapítót. de azért szépen nézhetek ki lábujjtól ,combomig érő gipszbe.
- illa ne sajnáld már. Teljesen megérdemelte. - Vetettem oda a lánynak. Nehogy mát ezt sajnálja mikor itt vagyok én is...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése