Nem tudtam végülis mi folyik vagyis nagyjából igen, hogy a buli helyről egyenesen Block szobájába mentünk, és ott kezdtünk volna üvegezni. Farrel nekem szimpatikus, volt Bár féri és nem srác, láttam a fegyverét, egészen jól nézett ki. Sebastian féltékeny Illára, ha jól vettem ki... Egyszer csak azon kapom magam, hogy veszekednek, és felhúz a kanapéról és távozunk.
- Nem tudom mi volt az alapja, de ezt meg kéne beszélnetek... elmesélte, nekem is a Brendonos stroyt, de te nem értem miért kaptad fel a vizet, semmi sértő mondatot nem kaptál. Vagyis de az általános úgymondd jelzők amiket nekem mondtál csak szép szóval. És ha jól láttam tényleg, valami baj történt Illával nem értem mi bajod vele. Beszéljél vele, mert nem lesz állapot. Biztos nem akart megbántani. Sőt tudom. - Na igen, engem kérdezz mikor én nem is ismerem őket, csak nagyjából. Illáékat egész jól hiszen Gwentől majdnem mindent tudok. Zoéról csak annyit, hogy kedves jó fej csaj aki együtt volt Natel. Vivi az aki most Darrennel van.. nagyjából ennyire ismerem őket. Szóval.
- Sebastian, kérlek beszélj Illával. Csak a kedvemért.. vagy ha nem is kedvemért, amiért vagy megbántott ő vagy te mindenképpen túl kell esnetek rajta. Rendes lány.. Azt hiszed, hogy ti pasik okosabbak vagytok, hogy mindent tudtok? Hogy mi nők, csak hisztizni tudunk és néha kimondnunk szavakat.. meggondolatlanul. Nem. De mindegy nem is beszélek tovább, mert megkapom azt, hogy én aki nincs itt 2 hete minek szóljon ebbe bele... - Mondtam Sebastiannak kicsit ridegen, majd kimentem az ajtón és ráültem a lépcsőre, a bejáratnál.
- Nem tudom mi volt az alapja, de ezt meg kéne beszélnetek... elmesélte, nekem is a Brendonos stroyt, de te nem értem miért kaptad fel a vizet, semmi sértő mondatot nem kaptál. Vagyis de az általános úgymondd jelzők amiket nekem mondtál csak szép szóval. És ha jól láttam tényleg, valami baj történt Illával nem értem mi bajod vele. Beszéljél vele, mert nem lesz állapot. Biztos nem akart megbántani. Sőt tudom. - Na igen, engem kérdezz mikor én nem is ismerem őket, csak nagyjából. Illáékat egész jól hiszen Gwentől majdnem mindent tudok. Zoéról csak annyit, hogy kedves jó fej csaj aki együtt volt Natel. Vivi az aki most Darrennel van.. nagyjából ennyire ismerem őket. Szóval.
- Sebastian, kérlek beszélj Illával. Csak a kedvemért.. vagy ha nem is kedvemért, amiért vagy megbántott ő vagy te mindenképpen túl kell esnetek rajta. Rendes lány.. Azt hiszed, hogy ti pasik okosabbak vagytok, hogy mindent tudtok? Hogy mi nők, csak hisztizni tudunk és néha kimondnunk szavakat.. meggondolatlanul. Nem. De mindegy nem is beszélek tovább, mert megkapom azt, hogy én aki nincs itt 2 hete minek szóljon ebbe bele... - Mondtam Sebastiannak kicsit ridegen, majd kimentem az ajtón és ráültem a lépcsőre, a bejáratnál.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése