- Tudod mit? Adjad, a remek ötleteket és akkor a nyakadba varrjuk azt is hogy a rendőrkapitány eltünése a telelekeden száradt drog csempészés közben... - Kiabáltam a srácra, és csaptam az asztalra, mert még ebben is mi nyomozunk hát ki más a SZIAéval és természetesen most van elegem a srácból. - Jó ide figyelj, eljátszhatjuk ezt egész éjszaka, de a drogozás ott van Egy drog semmi Sok drog már valami. És te nem most kezdtél el drogozni a fenébe is... 17 éves vagy most akarod elbaszni az életedet? Ha bekerülsz a javítóba már elbasztad így is, mert nem lesz rendes életed állandóan priuszod lesz és ezért nem tudsz majd bekerülni, vagy feljebb kerülni rangban. Ahova mész dolgozni ez mindig ott lesz mögötted, és ezt nem tudod lemosni magadról. Szóval vagy működj velünk, vagy tovább fogsz bent maradni a szokottnál És nem fog érdekelni apuci sem meg anyuci sem, hogy óvadékkal akarnak kivinni. Ez már komoly ügy. Szóval gondolkodj. A saját életedet akarod, vagy azt, hogy az életed részében ott legyen és e miatt ne tudj sehol sem dolgozni. Kukásnak elmehetsz, ügyvédnek már aligha. Ott lesz, a tudatod alatt ez voltam én. Tudsz ezen változtatni? Ha nem akkor befejeztük és akkor a tárgyaláson találkozunk. - Kiabáltam a srácra. - Gyere, Tom húzzúnk el innen vagy ha akarsz maradni kihallgatni, akkor maradj, de én it tnem maradok az is biztos. - Mondtam idegesen majd becsaptam az ajtót és még azt se vettem észre, hogy neki mentem teljes erőből Zoénak. Egyenesen az irodámba haladtam, és erőteljesen csaptam be az ajtót és a papírokat az asztalomról lelöktem és egy vázát a falhoz vágtam. Hogy lehet ekkora, barom állat... Hallom, hogy nílik az ajtó..
- Nem érdekel senki hagyjanak békén... - Hogy húzzhattam fel magam ennyire? Most komolyan ezen vagyok fenn akadva? Vagy kikészít az, hogy már 3 teljes napja nem aludtam semmit.. jó ez a munkám néha én is kikészülhetek. Megfordultam és láttam Zoé az. - Ne haragudj, láttad hogy nem veszi komolyan ezt az egészet? - Kérdeztem még mindig ideges állapotban tőle és fel alá kezdtem járkálni az irodában. A helyett, hogy most kimennék az autókázni inkább itt maradok bent..
- Nem érdekel senki hagyjanak békén... - Hogy húzzhattam fel magam ennyire? Most komolyan ezen vagyok fenn akadva? Vagy kikészít az, hogy már 3 teljes napja nem aludtam semmit.. jó ez a munkám néha én is kikészülhetek. Megfordultam és láttam Zoé az. - Ne haragudj, láttad hogy nem veszi komolyan ezt az egészet? - Kérdeztem még mindig ideges állapotban tőle és fel alá kezdtem járkálni az irodában. A helyett, hogy most kimennék az autókázni inkább itt maradok bent..
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése