Tim
- Hogy én mennyire imádom az igazságos rendőröket. Hallod véletlen nem nyiffantottam ki valakit? Tudod mit? Én intéztem ,úgy ,hogy a szüleim karambolózzanak. Na ez is írod? Hamar meglesz itt az életfogytiglan. Felgyújtottam a sulimat is nem? Csak aztán magától visszaállt a régi formába ,egy betegség miatt pedig mindenki elfelejtette. Bankot is raboltam ám. 20 milliárd dollárt zsebeltem be mi? Azt meg drogra költöttem. Írod ,vagy a falnak beszélek? - Komolyan mondom ez már röhejes. Miért is jó az ,ha az emberre fognak mindent? Na jó ezeket én találtam ki ,de ők is ugyan ezt teszik röhejes. Komolyan mondom fejbe lövöm magam de most komolyan.
- Igen van egy egész üzletláncom ami droggal kereskedik. A Puma márkajeles cuccokba drog van elrejtve. Na mit szólsz? Elég lesz már? Most meséltem el életem történetét. - Nem baj megfogadtam semmit nem mondok ami igaz lenne. Semmi közük hozzá. Elviccelődök még velük egy kicsit aztán megunják. Mindig meg szokták.
- Elmehetek már? Vagy azt is be kell vallanom ,hogy én voltam Clyde, a Bonnie és Clyde kettős gyilkos pár közül? - Akartam felállni ,de megint visszanyomtak. Ne már. Fáradt vagyok én ehhez...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése