2010. október 6., szerda

Christian

- Mi az, hogyha kell nekem Illa? Bocsi kincsem, de tudod nem tőled fogok engedélyt kérni arra, hogy kivel jöjjek össze. Szóval... így állunk. Nem tudsz senkit és semmit. Remek.. nézzük,  figyelj jó. Felőlem titkolózhatsz, de akkor te fogsz tárgyalásra kerülni. Mit gondolsz haver?
- Egyetértek.. jó hosszú időre, rács mögé kerül és nézi hogy bassza el az életét. Egy drog semmi.. sok drog már valami... - Fejtette ki a társam, majd egyet értettem vele.
- Igen, szóval jól gondold meg. Ki tudja még azt is rád varrhatjuk, hogy te is megerőszakoltad Amarillát és akkor már garantáltan plusz 10 20 évet kapsz.  - Mondtam Sebastiannak, majd meghozták a papírjait és átnézegettem. - Igen it tvan minden amit soroltam. Na most gondolkozz.. tudod mit adok neked, egy ötletet... játszunk találós kérdést...  - Mondtam neki, majd lekapcsoltam a lámpát. - Ha kitalálod, hogy hány perecet tartok a hátam mögött, odaadom mindkettőt. - Mondtam neki vigyorogva... Na igen ez szemét húzás volt, de ez egyszerű logika ha rájön. Ránéztem haveromra ő csak röhögött.
- Öregem megint kezded?
- Figyelj, hja.. de ha nem válaszol itt tölti az éjszakát és még azt is meggondolom, hogy elengedem... ha nem fog válaszolni. - Mondtam ridegen és közben felkapcsoltam a lámpát és a szemébe, világítottam. - Oh, bocsánat... biztos rossz lehet, hogy kiégeti a szemedet.. Nem tudom milyen érzés, de az enyémet még nem égette ki. Hála az égnek...  És nem is leszek. Nos. Ki adta a drogot. Kitől vetted és csempészettel is foglalkozol? - Kérdeztem tőle, vagyis sziszegtem a kérdést az arcába.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése