Massie
Néztem ahogy becsukódik előttem a cella ajtaja. Ez biztos csak egy vicc, csak képzelődöm. Nem vagyok itt. Épp alszok, a koleszban ,a puha ágyamban. Nem vagyok itt. Az kizárt, csak ez elmém szórakozik velem és ahelyett ,hogy valami jót mutatna ,inkább rémálmot ad nekem. Hát nagyon szép mondhatom.
- Úr Isten! - Csak ennyit tudtam kinyögni mikor körbenéztem a cellát ahova épp most zártak be. - Úr Isten! - Más szót nem tudtam volna most kinyögni ,de ezt muszáj volt. Miéért vagyok itt? Ez tuti nem álom. Ilyen rossz dologról még álmodni se mernék. Itt büdös van, jön le a fal, fázom és még egy normális szék ,vagy legalább egy fotel sincs. - Ez nem lehet igaz... - Lehet ,hogy csak tátogtam ,már azt sem tudom ,annyit tudok ,hogy nekem nagyon nem kellene itt lennem. - Úr Isten! - Na jó teljes agyhalál. Ez nem lehet igaz ,itt vagyok 5 marhával együtt, ha megtudom ,hogy ki áll emögött én gyilkolni fogok. Elsötétedő tekintetem Sebastianra fordítottam ,ő a legökrebb még jó ,hogy az ő hibája.
- Sebastian Acerlot mond ,hogy nincs olyan okod amiért most megölhetnélek....
Tim
- Agyonverlek te szemét köcsög. Ha életfogytiglanra is ítélnek akkor is meghalsz. Teszek arra mi számít bűncselekménynek. Megöllek ha be mersz zárni. - Jó tudom ez kissé nagyon durva volt ,de muszáj volt és nem is bánom. Sőt még az is lehet végrehajtanám ezt az egészet ,ha épp nem két böhöm gorilla dobna be egy koszos cellába és nem lennék megbilincselve. Röhej mivel most aztán tényleg nem csináltam semmit.
- Nehogy megpróbálj elmenni Farrel. Mondom megöllek. - Üvöltöttem utána ,de már hiába, na mondhatom nagyon szép be vagyok zárva ráadásul nem is egyedül.
- Csessze ,meg! - Rúgtam bele kissé idegbetegesen az egyik rácsba.
- Most miért néz mindenki rám? Massie esküszöm nem csináltam semmit. Hát szoktam én hazudni? - Kifejezetten igen. - Na jó erre inkább senki ne válaszoljon. De most világéletembe először jó kisfiú voltam. - Igazat mondtam, vagy mégsem? Tuti semmi rosszat nem csináltam már 3 napja. A többi meg már régen volt. De ez röhej ,most komolyan....
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése