2010. október 5., kedd

Zoe

- Édes, sexy és rendkívül öntelt egyetemistát. Akartad mondani - javítottam ki gunyorosan a srácot, majd lehuppantam mellé az aranyszínű homokba és most már a víz felé céloztam, majd megszabadultam a cipőmtől. Majd veszek másikat. Meg kell szabadulnom a régi dolgaimtól. Miért ne kezdhetnék teljesen új életet?
- Oh a barátnődet? Viviana Niel éppen az exemmel üvegezik, valahol az iskolában - vontam meg unottan a vállamat, majd apró köröket kezdtem ujjammal a homokba rajzolgatni. - Azért jöttem el, mert... - Magam sem tudom, hogy miért hagytam ott őket. Vagyis de. Nem akarok egy légkörben maradni Nathaniellel. Ma is, mintha elengedte volna a füle mellett a "csak barátok" című részt. - ...kellett egy kis friss levegő - vágtam ki magam minnél gyorsabban.
- És te? Nem Vivvel kellene valahol lennetek? Biztos jobban élvezné a társaságod, mint Nate-et - csóváltam meg a fejemet, ahogy visszagondoltam, mi lehet most Massie szobájában. Szegény, ő is ki fog borulni. - Vivit és Nate-et nem jó ötlet bezárni egy helyiségbe. Nem láttad még őket vitázni - húztam gúnyos mosolyra ajkaimat, majd elfeküdtem a homokban és a holdat kezdtem kémlelni. Gyönyörűen ragyogott.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése