Mess
Komolyn én most fogok kikészülni. De most komolyan, pont én? Itt? Mi van, megfordult a világ? Én szent életet élek, na jó azért nem ,de mit keresek itt? Itt ilyen undorító barmok vannak. Fúj, elhányom magam. Ezek tényleg abba fetrengtek? Áááá, undorom van. Itt állok a pad tetején amin vagy 6 cm-ren áll a kosz, de tuti le nem lépek abba az undorító izéba.
- Telefon? Apa? Apám az nekem is van. - Mosolyodtam el. Meg vagyok mentve hurrá ,de most lépjek oda le? Ez a kedvenc cipőm. Mi? Amarilla juttatott ide? Hát én megölöm ,de most fontosabb ,hogy kijussak innen.
- Hurrá. 5 perc és kijutok innen ujjongtam ,mikor újra betoloncoltak a nyomortanyába. Még szerencse ,hogy ilyen közel vagyunk. Még az az 5 perc is undorító ,nem ,hogy még több. Fúj. Ocsmány. Fúj...
- Ne vigyorogj Tim. Te maradsz. Apa szerint neked jót tesz. - Vetettem neki oda gúnyosan barom állat.
Hát igen igazam volt 5 perc elteltével már kilépve onnan a nyomortanyából szippantottam a kinti friss levegőt. Ennek sem örültem még így. De mi az ,hogy óvadék? És ,hogy nem hagyhatom el a várost? Mint a krimikben. Mi vagyok én gyilkos?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése