Figyeltem, ahogy ezek itt fetrengenek a földön. Mint az óvódában.
- Elmondanátok, hogy mit műveltek? - Ahogy a két barom felállt, valami rettentően undormányos szag csapta meg az orromat, így arcom vonásai fintoba húzódtak. - Undorítóak vagytok. Mit kell fetrengenetek a mocsokban? A közelembe ne merjetek jönni. Hánynom kell... - tettem szám el a kezemet, majd kifordultam a rácson, hogy valamiféle friss levegőhöz jussak. Gyűlölöm a börtönöket.
- Így van, nyírjátok ki egymást. Gratulálok. Engem nem érdekel, hogy melyik juttatott be ide minket, de ha végül kiderül, hogy ki volt, biztos, hogy nem ússza meg ép bőrrel. A fejét a wc-k egyikébe fogom kötni. Átérezze, amit mi most itt átélünk. Csak vigyenek már ki innen. Valaki, bárki.
- Niel, nem vagyok vevő a hülyeségeidre. Fogd be a szád és dugulj el. Elég gáz, hogy veled vagyok egy ekkora helyen összezárva - nyögtem fel undorodva, majd néztem a szomszédcellában lévőket.
- Jajj de jó. Legalább megszabadulunk tőled. Mindenkinek sokkal kellemesebben fog telni a napja, ha a pici Vivikét apuci kiviszi innen - köptem gúnyosan, majd a rácsokat szorongatva figyeltem, hogy mikor méltóztatik jönni egy normális rendőr. Aki nem ez a vadbarom, Chris.
- Elmondanátok, hogy mit műveltek? - Ahogy a két barom felállt, valami rettentően undormányos szag csapta meg az orromat, így arcom vonásai fintoba húzódtak. - Undorítóak vagytok. Mit kell fetrengenetek a mocsokban? A közelembe ne merjetek jönni. Hánynom kell... - tettem szám el a kezemet, majd kifordultam a rácson, hogy valamiféle friss levegőhöz jussak. Gyűlölöm a börtönöket.
- Így van, nyírjátok ki egymást. Gratulálok. Engem nem érdekel, hogy melyik juttatott be ide minket, de ha végül kiderül, hogy ki volt, biztos, hogy nem ússza meg ép bőrrel. A fejét a wc-k egyikébe fogom kötni. Átérezze, amit mi most itt átélünk. Csak vigyenek már ki innen. Valaki, bárki.
- Niel, nem vagyok vevő a hülyeségeidre. Fogd be a szád és dugulj el. Elég gáz, hogy veled vagyok egy ekkora helyen összezárva - nyögtem fel undorodva, majd néztem a szomszédcellában lévőket.
- Jajj de jó. Legalább megszabadulunk tőled. Mindenkinek sokkal kellemesebben fog telni a napja, ha a pici Vivikét apuci kiviszi innen - köptem gúnyosan, majd a rácsokat szorongatva figyeltem, hogy mikor méltóztatik jönni egy normális rendőr. Aki nem ez a vadbarom, Chris.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése