Tim
- Gwen nagyon nem vagy vicces. - Mérgelődtem mikor felkapcsoltam a villanyt, de ekkor valami szőke féle anyagot láttam meg nyakamon. Megtapicskoltam fejem. Te jó isten egy paróka. Ór Isten a falunk. Hát ezt nem hiszem el. Melyik idióta unatkozott este. Zoe meg Illa mit keresne itt? Várjunk csak itt ,most gyilkosság lesz.
- Gyönyörű szép munkát végeztetek. Igazi fogyatékoshoz méltó. - Sétáltam a tükör elé. Remek csodálatosan festek, mint egy rossz kurva. Szinte letéptem fejemről azt a szart és lemostam volna a sminket ,de a rúzs és a spirál nem jött le. Na mindegy leszarom ,most jön a visszavágás.
- Nate... - Kacsintottam a srácra ,majd Illát feldobtam vállamra. Majd figyeltem ahogy Gwen kinyitja az ajtót. - Tied a nyomika. - Vetettem oda Natenek ,majd Illát a szeméttározó felé vittem. Nem érdekelt ,hogy ütött,rúgott, csípett, harapott, mindent amit lehet. Egyszer kibírjuk.
- Barátkozzatok meg az új szobátokkal. - Raktam le a lányt a szennyvíz tározóba. Hát igen ,jó ,hogy a kolesz pincéjében van az a nagy csatorna. Beleraktam a csatornába, ahol kb a szar úszott. Nate pedig Zoet tette bele. Imádom ,hogy a lányok ilyen nagyon gyöngék...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése