2010. november 2., kedd

Zoe & Nathaniel


Nem tudtam még mi hiányzott a napomból, ha nem egy idegbetegállat ex. Ezek megölik egymást, Sebastian meg képes és csak áll ott. 
- Egyszer az életbe be tudnád fogni a pofád? Tudod, hogy mennyire nem vagy vicces? - sziszegtem a srác felé a szavakat és nem sokon múlott, hogy fel ne pofozzam azt a rettentően önelégült sznob, gőgös pofáját. Legszívesebben addig ütném amíg még az utolsó idegek is mozognak benne. De én képes vagyok visszafogni magam és van tartásom. Nem játszom Nathanielt. - Jó röhögni más kárán mi? Élvezd ki, mert nem fogsz látni jó ideig. Most röhögj - köptem undorodva Sebastiannak, majd Christian és Nathaniel felé fordultam.  
- Fejezzétek már be! - sikkantottam fel kétségbeesetten és a két verekedő srác közé ugrottam. 
- Ááááá - üvöltött fel Nate mögöttem és azt sem tudtam, hova forduljak.
- Christian, kérlek, hagyd abba - kérleltem halkan a srácot és próbáltam arrébb lökni, de már mindegy volt, mert nincs kizárva, hogy Nate-nek elrepedt a bordája, vagy eltört. - Neeee, maradj ott. Idióták - sikítottam fel, ugyanis a legrosszabb ami történhet, hogy eltörhet a bordája és átszúrja valamelyik belső szervét. Remek. - Nate maradj ott, meg ne mozdulj - utasítottam a fiút, aki láthatóan levegőt sem kapott a fájdalomtól. 
- Valaki igazán hívhatná a mentőket - sikítoztam kétségbeesetten, de természetesen senki nem csinál semmit. Megszorítottam Nate kezét, és már megint elérzékenyültem, így sírva mondtam el a mentősöknek, hogy hol vagyunk. Remélem megértették. - Kössz a segítséget. Nagy barátok - köptem megvetően Sebastian és Amarilla felé, majd próbáltam Nate-et visszanyomni fekvő helyzetbe mert minden áron neki akart ugrani Christiannak. 
- Christian.... ezennel véget ért... a... rendőr pályafutásod. Felnyomlak, ezt nem fogod megúszni. Mindenkinek az életét... tönkreteszed.... Holnap nem kell bemenned már az örsre... teszek róla - köpte Nate megvetően a szavakat miközben köhögött.
- Ne beszélj már. Fogd be inkább... - förmedtem rá Nate-re, majd fogtam a kezét, amíg meg nem jöttek a mentősök. 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése