2010. november 3., szerda

Amira

Te akartad. Mondtam neki gondolkozva az ajtónál állva. Sam meg ne tudja, hogy felhozom Dukeot mert megver és kibelez. Remélem jó kutya eléri a hatását. Elindultam hátra a ketrechez, tudni kell Dukeról hogy 3 évesen került hozzánk kuty aiskolában volt és mindenre hallgat. Sajnos szegényemnek hollandul kell mondani, hogy mit csináljon de hát legalább addig nem fog semmit tenni Sebastian. Kiosontam a hátsó bejáratnál, majd fogtam magam és hoztam magammal a kutyát lábúj hegyen. Fel a másodikra, és megálltunk. A kutya nézett  a gazdijára, én meg örömmel adom ki a parancsot neki.
- Duke.. Breek de deur en hem wakker maken... - Mondtam neki Hollandul, majd  néztem mit reagál. Hát ez kész. Sebastian leröpült az ágyról én az ajtónál megálltam. A kutya pofán nyalta a srácot én nevettem.
- Duke. Duke. Voor mij. - Szóltam a kutyára és vissza jött és leült. Felsegítettem Sebastiant a földről. - Vissza ne merj feküdni a kutya itt marad. Látod olyan édi. - Mutatam a kutyáa és jó kislány mójára vigyorogtam a srácra.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése