Canzie
Ezek bolondok. Most tényleg azt várják ,hogy kuka sötétbe sétálgassunk az erdőbe. Komolyan a zárt osztályon van a helye. Na mindegy. Nem vagyok kimondottan félős típus ,de azért szoktam félni. Ki nem szokott? Nincs fóbiám ,de könnyen meg lehet ijeszteni na ,mindegy inkább figyeljünk arra ,hogy pofára ne essen. Hát telefonom vakujával világítottam ,de még annak segítségével is alig tudtam kivenni színes edzőcipőm vonalait. Na szép lesz ha itt kitöröm a bokám. Megigazítottam pulóverem ami eddig könyökömig volt lehúzva ,felül pedig buggyozódott ,mert kezdett fázni kezem. Lehet kabátot kellett volna vennem és nem ezt a szar mellényt ,de nem baj. Inkább meg sem szólaltam, ma olyan csendes napom van ,de lehet csak a fáradtság miatt. Komolyan így ,hogy egyedül tanulok sokkal többet kell tanulnom. És dühítő.
- Ja szép kis családom van mondhatni. De ahogy veszem észre Sebnek sikerült két újabb hódolót szereznie. Vagy csak én látom rosszul? - Hú de megnézném ,most az arcukat. Mert ami azt illet lehetett érezni a hangjuk rángatózását miközben kimondták a nevét. De lehet csak én kombinálok. Abba is profi vagyok. - Miért van olyan érzésem ,hogy nem csiped Massiet? - Kérdeztem a mellettem haladó lányt. Ugyan akkor vártam válaszát a Times célzásomra....
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése