2010. november 2., kedd

Christian

Talán igaza van Zoenak, majd még meggondoloom mit teszek kétszer is miért ő lehet gerinctelen Zoeval? És velem? Na jó elegem van. Nem fogom ezt nézni.
Zoe után indultam ilyen állapotban nem hagyom, hogy elmenjen. 
- Nem hagysz válaszolni, nem engedem hogy ilyen állapotban vezessél. Figyelj bejelentkezünk egy orrvoshoz és kivizsgál alaposan jó? a teszt egy hülyeség. Mindig hazudik.. - Mondtam a lánynnak, aki becsapta a kocsija ajtaját de neki állt sírni. Kinyítottam határozott mozdulattal és át emeltem a az anyós ülésre.
- Én vezetek, és kimegyünk a tengerpartra. Szükséged van egy ki kikapcsolódásra. - Jelentettem ki neki, és elindultam a tengerpart felé. Na helyes. Megyünk egy kicsit, hátha jól esik neki a sós víz.... Nem  szóltam a lányhoz, hagytam kibontakozni, amikor leparkoltam a parkolóban. Még egy jó ideig, bámultam a tengerre.
- Na menjünk? - Kérdeztem, Zoet majd egy nagy levegőt vettem és kiszálltam az autóból. Nem fog érdekelni ha esetleg ott lesznek Illáék sőőt.. nem fog érdekelni Acerlot sem sem a többi marha barom... Kinyítottam az anyós ülés felöli részt, és adtam Zoenak a kezem.  - Ne féljél, emelt fővel menjél ha esetleg ott vannak... - Bíztattam a lányt, de  reméltem magamban nem lesznek ott.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése