2010. november 2., kedd

Nora

Farmer short, fehér topp és farmer kabát hajam kicsit megborzoltam így áll jól nekem. Elvigyorogtam magamon körmömet kifestettem. Majd mentem a lány koleszba. Néz rám Lora. Na a hülye ringyója. Biccentettem neki. Hát igen. Ezért jó, hogy Sebastiant oda kötöztem egy székhez így esélye sincs kiszabadulni a szobából és rázártam az ajtót. Ugorjon ki az ablakon nem fog érdekelni.
A srác ruháit szétszaggattam tehát pucéran kimer jönni ha esetleg kiszabadult a  székből? Hja és tudni kell róla, hogy a cuccaim fele rózsaszín szerkó. Direkt hagytam ott a szobában.
- Üdv neked is. Sebastiannak dolga van. Azt mondta valamikor délután megérkezik bement a városba. - Mondtam Lorának és el is hiszi ha minden igaz. Leültem a székre, ez hülye az nem az én körömlakkom na mindegy majd megjelent egy kiscsaj. Ez meg ki? Vontam fel a szemöldököm.
- Szia! Én Nora Farrel vagyok, téged hogy hívnak? - Kérdeztem érdeklődve a lányt, és néztem Felvont szemöldökkel Lorára. - Nincs jobb dolgod mint, hogy az unalma sképed itt lógatod? Olyan nagy a szád....nagy szájuak azok szoktak lenni akik félnek általában. Mit gondolsz  - Kérdeztem a csajszit aki szimpatikus volt. Hogy rühellem ezt a Hemsworthtot, nem tudom jóban leszek e még valaha vele. De ahogy hevesen indult a találkozásunk nem hinném.
- Ha kijátszottad a telefonodat, elmehetsz kártyázni az öregekkel. Úgyis az való neked mert már nem tudsz mit kezdeni magaddal. Vagy menjél keressél pasikat akik lefeküdnek egy hozzád hasonlóval. - Mondtam összeszűkíttett pillantásokkal és rideg hangon a lánynak.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése