2010. november 2., kedd

Christian

Csak ültem a földön és a papírt ami a földön volt elkezdtem tépkedni és dobáltam az ágyam alá és nem tudtam gondolkodni. Hogy az istenbe lehetett ez. Terhes.. te jó ég.. De belegondolunk nincs tényleg minden veszve. Elmegyünk orvoshoz és kiderül minden rendben.. Gondoltam magamban. Nem szóltunk egymáshoz, hagytam hogy kibontakozzon a kis lelke.
Odamentem hozzá és hagytam, hogy átöleljen, majd mondta hogy Illa tudja hogy.. remek.. gondom lesz rá, hogy hallgasson, de nem tudom mit kéne csinálni vele...
- Remek.. akkor gondolom hamarosan Brendon fülébe is eljut és akkor első dolga a kapitányságra menni és szétverni ha bent talál persze. - Mondtam Zoenak, de csöppet se izgat. - Figyelj tudják meg nem érdekel Illa és a hülye pletykái, de ha kiderül hogy nem vagy terhes akkor tök mindegy milyen hazugságot talál ki nem? Amúgyis én is kitudnék neki találni párat, és ez a helyi újságokban jelenne meg. De ez az egész családjára lenne érvényes. Meg fogom tenni beszélek is a helyi lap főszerkesztőjével. - Mondtam Zoenak, majd tárcsázni kezdtem és lebeszéltem vele egy időpontot Nem hagyom ezt büntetlenül szóval most az egész Darwin család szenvedni fog egy ideig. Legalábbis.
- Ma dun találkozok a riporter nővel és mindent megbeszélek vele. Ne aggódj. Akkor már két pletyka fog keringeni... - Mondtam vigyorogva, majd megcsókoltam a lányt és leültem az ágyra,  és tovább gondolkoztam.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése