Persze el tudtam volna képzelni magamnak több jövőt, de úgyis kiderül Zoe nem terhes. Nathaniel örülhet majd Sebastian is. Ráadásul. , meg nem tudom mi lesz. Apám tudja milyen vagyok nagyapám is.Úgyis elássák az ügye ledorgálnak legközelebb figyeljek oda. Így fog menni ez. A tábornok úr pici unokjáa. Fúj, de szarul hangzik. Nem mondtam semmi Nathanielnek de köhögjön csak ő esett nekem nem pedig fordítva.
- Különben is, te kezdted a verekedést akkor már tisztességesen lett befejezve. - Mondtam a srácnak, majd Sebastianra, kaptam a szemem ez idióta. Ránéztem Illára, majd vissza a két srácra.
- Szerintem el tudja dönteni mit akar a lány Sebastian. - Szóltam erényesen a srácra, mert tudtam mit akar mondani Illa aztán csak a ridegséget és a fájdalmat láttam az arcában, majd végül Hemsworthoz ment oda először. Jól van. Úgyse szeretem, ha sajnáltatnak, de ajj.. apám biztos vagyok benne, hogy be fog jönni és akkor kapni fogok, mindenért ohh te jó ég. És nem fog hozzám szólni 1 hónapig. Na jó, nekem itt van elegem előre látom, hogy mi fog történni. Nora az örömtáncot fog járni, hogy ő a jó kislány.
- Egyébként is. Ha Illa, nem fecsegett volna akkor nem történik mind ez meg. Pletykás csajok már csak ilyenek. Mint az öregek.
- Mint, az öregek akkor te vénfasz vagy, már. Miért? Zoe hibája talán, hogy nem védekezett? Neked kellett volna eszedbe jutni. - Szólt rám ridegen a lány, és jött oda az ágyamhoz, de nem mozdult meg a másiktól. Távolabb maradt. - Nekem?Oh tényleg, mert nekem az agyam mindent tud igaz én vagyok az okos aki soha nem felejthet el semmit. De te persze elfelejthetsz bármit. Te is nyugodtan teherbe eshettél volna... - Na ezt lehet nem kellett volna mondanom. Ha ideges vagyok mondok olyan dolgokat amiket később megbánok. - Illa én ezt nem.. - Francba... Gratulálok megint jól elszúrtam...Ökölbe szorította Illa a kezeit, én inkább kussban maradok innentől.
- Különben is, te kezdted a verekedést akkor már tisztességesen lett befejezve. - Mondtam a srácnak, majd Sebastianra, kaptam a szemem ez idióta. Ránéztem Illára, majd vissza a két srácra.
- Szerintem el tudja dönteni mit akar a lány Sebastian. - Szóltam erényesen a srácra, mert tudtam mit akar mondani Illa aztán csak a ridegséget és a fájdalmat láttam az arcában, majd végül Hemsworthoz ment oda először. Jól van. Úgyse szeretem, ha sajnáltatnak, de ajj.. apám biztos vagyok benne, hogy be fog jönni és akkor kapni fogok, mindenért ohh te jó ég. És nem fog hozzám szólni 1 hónapig. Na jó, nekem itt van elegem előre látom, hogy mi fog történni. Nora az örömtáncot fog járni, hogy ő a jó kislány.
- Egyébként is. Ha Illa, nem fecsegett volna akkor nem történik mind ez meg. Pletykás csajok már csak ilyenek. Mint az öregek.
- Mint, az öregek akkor te vénfasz vagy, már. Miért? Zoe hibája talán, hogy nem védekezett? Neked kellett volna eszedbe jutni. - Szólt rám ridegen a lány, és jött oda az ágyamhoz, de nem mozdult meg a másiktól. Távolabb maradt. - Nekem?Oh tényleg, mert nekem az agyam mindent tud igaz én vagyok az okos aki soha nem felejthet el semmit. De te persze elfelejthetsz bármit. Te is nyugodtan teherbe eshettél volna... - Na ezt lehet nem kellett volna mondanom. Ha ideges vagyok mondok olyan dolgokat amiket később megbánok. - Illa én ezt nem.. - Francba... Gratulálok megint jól elszúrtam...Ökölbe szorította Illa a kezeit, én inkább kussban maradok innentől.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése