Canzie
Meghalok az unalomtól. Isten bizony jól viselkednék, egész nap meg sem szólalnék az iskolában ,csak had menjek vissza. Itthon egyedül, hülye magántanárok jelenlétében, hát komolyan kikészülök az unalomtól. Habár itt az iskola ,de onnan is alig ismerek pár embert és mit kezdjek velük? Legalább 2- évvel mindegyikük idősebb nálam. Komolyan kéne kezdenem mostmár valamit magammal. Sétálgatok egy kicsit meg felnézek lánykoleszba hátha van egy két normális egyed.
Nálam az öltözködés soha nem tartott sokáig, szinte mindent képes voltam felvenni. Alkalom adtán valami csinosat ,de inkább csak az átlagos viseletet. Nah ,meg persze soha nem voltam az a fajta sem aki annyit reklámozta ,hogy hú de gazdag, hó de megvan mindene. Ezen a környéken ez amúgy is felesleges, mivel itt mindenkinek annyi pénze van amennyit nem szégyell. Az iskolában is csak begyöpösödött új, vagy régi gazdagok vannak. Szóval baromi sznob társaság. Habár van egypár jó fej köztük ,ahogy eddig figyelgettem. De majd meglátjuk.
- Hali - Köszöntem a lányoknak akiknek az ajtajuk szárfájánál támaszkodtam. Köztudott én itt bármit csinálhatok. Amúgy is csak meg akartam őket nézni. Láttam már párszor a két csajt. Ki körül is vajon? Hát szerintem egyértelmű.
- Mackenzie Acerlot vagyok. - Reagáltam rá hasonlóan ahogy ő tette. - Nem igazán láthattál ,mivel nem a kollégiumban lakom. Sőt ide sem járok. Magántanuló vagyok. - Szögeztem le a csajszinak. Ha nem lennék magitani akkor sem járnék ide ,mert itt a többi gimivel ellentétben nincsenek előosztályok. Csak 9.-től 14. osztályig...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése